Zavřít reklamu

iOS 8 iconNová aktualizace iOS 8 Beta 4, kterou během včerejšího večera získali vývojáři a všichni kteří se podílejí na testování nové verze operačního systému pro iPhony, iPady a iPody touch, přináší řadu novinek. Mezi ty patří také nový způsob diktování hlasových poznámek, které jsou převedeny do psaného textu. Zatím co v předchozích verzích iOS 8 fungovalo diktování tím způsobem, že aplikace poslala váš hlas na server Applu, ten zjistil jaké slovo jste vyslovili díky analýze a následně toto slovo odeslal převedené do textu. Na stejném principu funguje také samotná Siri a je to důvod, proč nemůžeme ani hlasové diktování, ani Siri používat v momentě, kdy nemáme přístup k internetu.

V Beta 4 iOS 8 však Apple použil nový způsob hlasového diktování, kdy se jednotlivá slova odesílají na server přímo během diktování a nemusíte tak dokončit větu, aby se odeslala až po skončení vašeho mluvení. Vše tedy probíhá jako Stream a vy i během diktování vidíte, jak slova přibývají na displeji a to přesto, že věta stále ještě pokračuje.

Diskuze k článku

    Zdravim Romane, je to sice mimo tema tohodle clanku ale chtel jsem se Vas zeptat jestli jste si nevsiml ze nekteri interpreti maji v hudebni knihovne v iphone u sebe obrazek kapely (nikoli jeden z obrazku alb) ktery se tam nejakym zpusobem sam dostal. Nikde jsem o teto funkci nic nenasel. Je to novinka v iOS 8 nebo jsem si toho jen driv nevsiml? Diky za odpoved.

    Musíš si stáhnout instalačku, na googlu by si to měl bez problému najít. Akorát si musíš koupit např. na aukru za přibližně 100,- registraci Developer. :)Zkus pořádně pohledat, i já jsem to tak udělal a teď mám ve svém Iphonu betu iOS8.4

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.