Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 16.7.2014 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: iPad, iPhone/iPod, Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 2

timberman-ikonaDesiatky rokov vývoja technológií nám priniesli do vreciek osemjadrové procesory, ultra-tenké mobily a sme už len krok od toho, aby mobily ponúkali 4K displeje. To všetko a ešte viac nám slúži k tomu, aby sme na mobiloch hrali…pixelové hry? Flappy Bird od vietnamského vývojára vyvolal taký fenomén, akým nie je ani najznámejší slovenský rapper. Všetky hypermoderné technológie, desiatky rokov vývoja a snaha preniesť konzolovú grafiku na mobily vyústili v to, že dnes na mobiloch môžeme hrať hry, ktoré svojou pokročilou grafikou zasadili Super Mariovi tvrdý úder pod pás.

Ako môžete vidieť v traileri nižšie, v hre sa vžijete do role drevorubača, ktorý narazil na zdanlivo nekonečný strom s miliónmi vetví. Vašim cieľom je uhýbať sa vetvám a samozrejme snažiť sa zrezať strom najviac, ako to je len možné. Hra však nie je iba o bezúčelovom rezaní stromu a s rastúcim skóre môžete odomknúť ďalšie postavy, ktoré vyzerajú napríklad ako kozmonaut, Mr. T alebo Danny Trejo. Zvuková stopa v traileri nám tiež odhaľuje, že autor to myslí s modernými technológiami seriózne a do hry už zakomponoval podporu pre Beats Audio, ktoré sa bude nachádzať pravdepodobne už v novom iPhone 6. Hra je k dispozícii hneď v dvoch verziách. Prvá nesie meno Timberman, ktorá je bezplatná a druhá sa volá Timberman Golden Edition, za ktorú si už zaplatíte 0,89€. Vývojár tiež musel dospieť ku kompromisu a tak hra podporuje zariadenia so systémom iOS 4.3 alebo novším.
Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. Adomm123


  16. červnaec, 2014 | 10:03
  1 Pulse

  RYTMUSa si do huby neberte !!! …ale nie pobavilo 😀 :D…

 2. Tomáš


  16. červnaec, 2014 | 11:20
  0 Pulses

  Tak ona ta honba za ukrutným výkonem je dost o tom, aby na tom ten blbě optimalizovanej android, domršenej nástavbama výrobců vůbec nějak rozumně fungoval 😀

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama