• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Timberman: Vy ještě nevíte, na co jsou nám v telefonech osmijádrové procesory?

  timberman-ikonaDesiatky rokov vývoja technológií nám priniesli do vreciek osemjadrové procesory, ultra-tenké mobily a sme už len krok od toho, aby mobily ponúkali 4K displeje. To všetko a ešte viac nám slúži k tomu, aby sme na mobiloch hrali…pixelové hry? Flappy Bird od vietnamského vývojára vyvolal taký fenomén, akým nie je ani najznámejší slovenský rapper. Všetky hypermoderné technológie, desiatky rokov vývoja a snaha preniesť konzolovú grafiku na mobily vyústili v to, že dnes na mobiloch môžeme hrať hry, ktoré svojou pokročilou grafikou zasadili Super Mariovi tvrdý úder pod pás.

  Ako môžete vidieť v traileri nižšie, v hre sa vžijete do role drevorubača, ktorý narazil na zdanlivo nekonečný strom s miliónmi vetví. Vašim cieľom je uhýbať sa vetvám a samozrejme snažiť sa zrezať strom najviac, ako to je len možné. Hra však nie je iba o bezúčelovom rezaní stromu a s rastúcim skóre môžete odomknúť ďalšie postavy, ktoré vyzerajú napríklad ako kozmonaut, Mr. T alebo Danny Trejo. Zvuková stopa v traileri nám tiež odhaľuje, že autor to myslí s modernými technológiami seriózne a do hry už zakomponoval podporu pre Beats Audio, ktoré sa bude nachádzať pravdepodobne už v novom iPhone 6. Hra je k dispozícii hneď v dvoch verziách. Prvá nesie meno Timberman, ktorá je bezplatná a druhá sa volá Timberman Golden Edition, za ktorú si už zaplatíte 0,89€. Vývojár tiež musel dospieť ku kompromisu a tak hra podporuje zariadenia so systémom iOS 4.3 alebo novším.


  Leitz

  Diskuze

   Tak ona ta honba za ukrutným výkonem je dost o tom, aby na tom ten blbě optimalizovanej android, domršenej nástavbama výrobců vůbec nějak rozumně fungoval 😀

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online