• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple vydal beta verze Find my Friends a Find my iPhone

  Find_my_phone_iOS_7iOS 8 beta 3 a OS X Yosemite beta 3 nie sú jediným softvérom, ktorý dnes Apple rozposlal vývojárom. Spoločnosť totiž v Developer Center zverejnila beta verzie aplikácií Find my iPhone 4.0 a Find my Friends 4.0. Je to zrejme prvýkrát v histórii, čo Apple začal testovať beta verzie aplikácií za pomoci registrovaných vývojárov, no aj pre to existuje možné vysvetlenie. Spoločnosť už na WWDC oznámila TestFlight, čo je funkcia, vďaka ktorej môžu vývojári uskutočňovať verejné beta testy aplikácií pre iOS. Možnosť predčasne testovať nové verzie Find my Friends a Find my iPhone tak zrejme slúži ako určitá forma propagácie novej funkcie, keďže Apple tým upozorní vývojárov na pripravovanú novinku.

  A čo vlastne nové verzie aplikácií ponúkajú? Ako uvádza Apple, nová verzia aplikácie Find my iPhone prináša podporu pre Family Sharing, čo je možnosť zdieľať aplikácie, hudbu, videá a knihy s viacerými Apple ID. Nová verzia aplikácie Find my Friends pre zmenu prináša podporu systému iOS 8 a možnosť presunúť zoznam priateľov na iCloud, ak to užívateľ potrebuje.


  Find my iPhone beta

  Leitz

  Diskuze

   Opravte si to, vůbec to není poprvé, při nových iOS je to běžné, loni to bylo a předloni také. Novinkou by bylo kdyby uměly instalaci na základě redeem kódu a nebo jinak než přes Xcode. Spíš než toto by mě zajímalo, co je tam nového.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online