• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple zveřejnil tiskovou zprávu upozorňující na blížící se aktualizaci iTunes U, která nabídne diskuse a mnoho dalšího

  iTunes UniverzityApple dnes oznámil aktualizaci iTunes U, která přináší pedagogům a studentům po celé světě nové nástroje, pomocí kterých mohou vybudovat sofistikovanější obsah pro iPad. Od 8. července mohou učitelé pomocí bezplatné iTunes U aplikace vytvářet, upravovat a spravovat celý kurt přímo na iPadu a studenti mohou objevit nové způsoby spolupráce, včetně možnost zahájit diskusi v rámci třídy a pokládat dotazy přímo ze svého iPadu. “Vzdělání je jádrem DNA Applu a iTunes U je neuvěřitelně cenným zdrojem informací pro učitele a studenty,” uvedl Eddy Cue, Apple senior viceprezident pro internetový software a služby a dodal: “iTunes U nabízí široký výběr studijních materiálů pro všechny lidi na celém světě. Nyní se mohou lípe soustředit a třídit obsah, diskutovat a učení se stává ještě více přizpůsobené pro iPad”.

  Nové in-app aktualizace v rámci iTunes U dávají učitelům možnost přidávat bohatý obsah a materiály z iBooks Author nebo nebo některé z více než 75 000 vzdělávacích aplikací dostupných pro iPad. S využitím vestavěného fotoaparátu na iPadu mohou učitelé vytvořit fotografie a videa, která začlení do jakéhokoli kurzu, díky čemuž bude relevantní obsah dostupný všem studentům v jediném okamžiku.”iTunes U je nejvýkonnější platformou pro kompletní vzdělávání na iPadu,” uvedl Fraser Speirs, vedoucí výpočetní techniky na Cedars School of Excellence ve Skotsku a dodal: “Uvedením možnosti vytvářet a organizovat kurzy přímo na iPadu, mohou pedagogové lípe zaměřit své síly na zlepšení nabídky obsahu pro své studenty.”

  Studenti kteří používají iPad v soukromých kurzech v rámci iTunes U budou mít nyní vše co potřebují k tomu, aby plně spolupracovali se svými spolužáky a učiteli. Díky diskusi v aplikaci iTunes U studenti mohou automaticky sledovat diskusi v rámci své třídy a kdykoli se k ní přidat. Učitelé se mohou taktéž účastnit diskusí s tím, že na rozdíl od studentů mohou tyto diskuse také moderovat.

  itunesU

  Leitz

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online