Zavřít reklamu

Při pohledu na statistiky v Battlelogu a zjištění, že jsem strávil hraním Battlefieldu 4 více než 160 hodin života mě napadají vlastně jen dvě možnosti co udělat. Tu první skočení z okna rovnou zavrhuji a raději vám povím co vlastně je tak lákavé na propojení iOS aplikace a hry na počítače a konzole. Battlefield 4 je bezesporu jednou z nejpopulárnějšího online her v současnosti a nebál bych se říct, že je pro nás v současnosti tím, co bylo kdysi dávno CS 1.6. A uznejte sami, občas je přece fajn odhodit ty naškrobené svetříky, uložit hodinky do winderu, nechat humidor zavřený a vzít do ruky ovladač a zabít co nejvíc lidí ve virtuální realitě.

Společnost EA, potažmo DICE, vytvořila k Battlefieldu rozhraní s názvem Battlelog, které je k dispozici již několik let. Hráči v něm mohou sledovat veškeré statistiky, využít okamžité připojení na server a co je nejdůležitější, můžete v něm upravovat kompletně celé vybavení a to je přesně to, co dělá z Battlelogu aplikaci, která nesmí chybět ve vašem iPhonu nebo iPadu. Samotná hra totiž sice umožňuje veškeré úpravy zbraní a vybavení, ovšem na tabletu nebo telefonu je to přece jen pohodlnější a navíc pokud máte hru ve verzi pro konzole, chybí vám čeština a troufnu si říct, že i ten sebelepší angličtinář zkrátka nedokáže přeložit odborné názvy škody, kterou působí jednotlivé miny a zcela přesně pochopit jejich hlavní rozdíly. Battlelog je naproti tomu jako aplikace pro iOS kompletně v češtině a to včetně veškerých popisků k jednotlivým zbraním a vybavení.

battlelog ios
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Battlelog nabízí také další možnosti a to jak jeho počítačová tak i iOS verze. Můžete se například okamžitě připojit na server a to buď na své konzoli, na které máte hru zapnutou nebo nechat spustit takzvaný Battlefield Coomander, jehož recenzi si můžete přečíst přímo zde. Aplikace umožňuje nově taktéž otevírat získané Battlepacky, díky čemuž okamžitě vidíte, co jste získali a máte možnost vybavení bezprostředně po jeho získání použít. Přímo z aplikace můžete také číst diskusní fóra, přispívat do nich nebo se dozvědět o zajímavých akcích souvisejících například s odměnami v podobě dvojnásobného skóre.

Battlelog
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Battlefield iOS
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Battlelog
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Battlefield iOS app
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Battlelog je zkrátka komplexní aplikace, ve které můžete dělat vše, co se vám zlíbí. Jediné co prozatím Battlelog neumožňuje je nastavit si předdefinovanou výzbroj, kterou poté použijete v závislosti na dané mapě. Můžete si upravit výzbroj jen u vašich defaultních vojáků pro jednotlivé teary, ale nemůžete vytvořit další modifikace jednotlivých tearů. Jinak nenajdete nic, v čem by váš aplikace oproti verzi pro prohlížeče omezovala. Pokud navíc hrajete například i starší verzi Battlefield 3, můžete Battlelog taktéž používat. Pokud vás tedy Battlefield začal bavit stejně jako nás, určitě vyzkoušejte tuto aplikaci.

battlelog
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
battlelog iphone
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější