Zavřít reklamu

Server iPhone.fr zveřejnil fotografii, která se objevila na čínském fóru Weibo. Na fotografii má být přední panel pro iPhone 6, který je na první pohled výrazně větší než iPhone 5, který je na fotografii vidět pro porovnání velikosti. Panel je podle fotografie poměrně dobře zpracován, nechybí mu ani ochranná fólie, výřezy pro přední kameru, čidlo okolního osvětlení, reproduktor a tlačítko Home Button. Taktéž se zdá, že v přední panel má menší rámeček okolo displeje než u iPhone 5, což je v souladu s předchozím tvrzením analytiků a informátorů.

Z fotografie je patrné, že iPhone 6 nabídne skutečně větší displej a to dle odhadů ve velikosti 4,7″, což ostatně předpovídají analytici a zdroje již od začátku letošního roku. Podle nich by však měl Apple představit také druhou variantu iPhone 6, která nabídne 5,5″ nebo 5,7″ displej. Na fotografii je však vidět panel s displejem o velikosti 4,7″. Fotografie pochází s největší pravděpodobností ze skladu, odkud putují díly do továren, ve kterých se následně montují do hotových iPhonů. V pravém dolním rohu fotografie je pak vidět také paleta s množstvím těchto panelů, z čehož je zřejmé, že se nejedná o žádný prototyp vytisknutý na 3D tiskárně.

Z fotografie je sice složité porovnávat zpracování, ale troufám si říct, že je na takové úrovni, na jakou jsme zvyklí od Applu, nikoli od čínských společností vyrábějících kopie telefonů. Osobně se tedy přikláním k názoru, že se jedná o skutečný přední panel pro iPhone 6. Ten by se měl představit veřejnosti letos na podzim, stejně jako předchozí modely. Co se vybavenosti týká, Apple by měl nabídnout procesor Apple A8, Touch ID, 2GB RAM, 8Mpix zadní fotoaparát s optickou stabilizací a vylepšený přední fotoaparát.

iPhone_6_front_panel

Související články

Dnes nejčtenější

.