Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Každý produkt, který je od společnosti Apple, či jiné konkurenční společnosti je sice vybaven vysokým výkonem a skvělým designem, ale jejich odolnost není příliš vysoká. Proto Vám představujeme fólii Rhino, která zajistí vysokou odolnost Vašeho zařízení proti úderu i poškrábání.

Vysoká odolnost – Rhino fólie je vyrobena ze speciálních materiálů, které odolají opravdu velkým nárazům a úderům. Samozřejmostí je i ochrana proti poškrábání. Podívejte se na video, kde fólie odolá třeba úderu kladiva!

Extrémně tenká a citlivá – Dříve bylo handicapem mobilních fólií, že snižovaly citlivost dotykových displejů. RhinoFolie byla vyvinuta takovým způsobem, aby po aplikaci splynula v jeden povrch a uživatel tak ani nepocítií, že na iPhonu nějaká fólie skutečně je. Celková tloušťka fólie je pouhých 0,029cm.

rhino

Žádné otisky – Další skvělou vlastností je odolnost proti zanechání otisků prstů, je to velmi neetické, když se od displeje odráží nevzhledné otisky, Rhinofolie zajistí, že bude její oleofobní povrch dokonale čistý.

Momentálně jsou k dispozici pro iPhone 5/5C/5S | 4/4S a iPad Air | mini. Začni chránit svoje milované zařízení proti poškrábání i nárazu ještě dnes! Více videí, informací a možnost objednávky na www.rhinofolie.cz
Začni chránit své zařízení ještě dnes.

Související články

Dnes nejčtenější

.