Zavřít reklamu

Server Nowhereelse je známý především tím, že zveřejňuje pouze informace, které považuje za skutečně hodnotné a ověřené. Často se tak stává, že zatím co celý svět se dívá na fotografie nového iPhone, na Nowhereelse je neobjevíte, protože jeho redakce je přesvědčena, že se jedná o podvrh, většinou se pak ukáže, že má skutečně pravdu. Dnes tento server zveřejnil tajemné schéma, které by mělo podle všeho odhalit skutečné rozměry iPhone 6 nebo alespoň jednoho z příštích iPhonů, vzhledem k tomu, že se mluví o tom, že Apple představí iPhone 6 rovnou ve dvou velikostech.

Za předpokladu, že příští telefon společnosti Apple nabídne skutečně rozměry, které vychází z tohoto dokumentu, dočkáme se telefonu s rozměry 150mm na výšku a 85mm na šířku. To je poměrně značný rozdíl oproti rozměrům iPhone 5s, který má na výšku 123,8mm a na šířku 58,6mm. Takový telefon by byl dokonce širší než Samsung Galaxy Note 2, který nabízí na výšku 151,1mm a na šířku 80,5mm. Je nepravděpodobné, tedy alespoň podle mého osobního názoru, že by Apple nabídl pouze jeden telefon a to s tímto rozměrem.

Pokud je tedy schéma opravdu reálné, pravděpodobně se dočkáme dvojice telefonů, z nichž jeden bude takzvaný phablet, o kterém se v souvislosti se společností Apple mluví již od začátku letošního roku. Telefon s těmito rozměry by mohl nabídnout úhlopříčku 5,7″, o které se v současné době ve spojitosti s phabletem společnosti Apple mluví. Je však samozřejmě nutné brát tyto fotografie s nadhledem, podobných obrázků si totiž doma můžete vytisknout skutečně nekonečné množství. Uvidíme tedy, zda se potvrdí jejich pravost nebo nikoli.

apple_iphone_6_document
apple_iphone_6_document

Související články

Dnes nejčtenější

.