Zavřít reklamu

Po nepríjemnom zážitku s batériou v mojom iPhone 3GS som sa rozhodol, že na tento problém upozorním aj samotný Apple V ranných hodinách som preto poslal e-mail samotnému CEO Timu Cookovi a zároveň som jeho kópiu poslal aj pánovi Philovi Schillerovi, ktorý v Appli pracuje ako viceprezident pre svetový marketing. Pretože som si bol vedomý toho, že sa jedná o problém, ktorý by som celkom rád vyriešil, súčasne s textom som poslal aj obrázky, ktoré dokumentovali poškodenie môjho telefónu.

Musím sa priznať, že spočiatku som si vôbec nebol istý tým, či si môj e-mail niekto prečíta. Tak či onak, ponáhľal som sa a po odoslaní e-mailu som už len dúfal, že si môj e-mail v Cupertine prečítajú. Po pár hodinách sa na obrazovke môjho telefónu zjavilo telefónne číslo s Írskou predvoľbou a pretože som takéto číslo v živote nevidel, rozhodol som sa, že hovor prijmem. Z opačného konca sa ozval príjemný slovenský hlas ženy, ktorá hneď na úvod vysvetlila, že mi telefonuje kvôli e-mailu, ktorý som ráno odoslal pánovi Timu Cookovi! Vtedy mi bolo okamžite jasné, že môj e-mail bol skutočne prečítaný a že sa Apple so mnou spojil, aby mi pomohol. Behom telefonického rozhovoru, ktorý netrval ani 5 minút, som dokázal vysvetliť, ako sa vlastne môj iPhone 3GS pokazil a dozvedel som sa, čo mám robiť ďalej.

Po príchode domov som od Applu dostal e-mail, v ktorom ma žiadal o poslanie sériového čísla telefónu. Na e-mail som samozrejme odpovedal a s úžasný pocitom som si riadne prečítal celú správu. Práve tam som sa dozvedel, že Európska centrála spoločnosti Apple sa nachádza v Írskom meste Cork, a že mi Apple zatelefonoval po tom, ako Phil Schiller odoslal kópiu môjho e-mailu do tohto sídla. Som skutočne ohromený tým, že môj e-mail nezostal len v Kalifornii, ale že sa odtiaľ jeho kópia dostala späť do Európy. Práve toto je nezabudnuteľný dôkaz, že Applu skutočne záleží na jeho zákazníkoch a že skutočne chce, aby sme s jeho produktami zažili najlepší možný užívateľský zážitok!

ipad-mail

Související články

Dnes nejčtenější

.