Zavřít reklamu

Todd Hamilton je mladý designér, který se inspiroval konceptem Thomase Bognera, jenž se ukázal před pár měsíci na serveru Dribbble a představil hodinky iWatch inspirované Nike Fuelband. Byl to skutečně působivý koncept a množství lidí dokázal oslovit. Thomas však do konceptu příliš neřeší samotné grafické rozhraní a funkčnost tohoto náramku a právě to se rozhodl Todd změnit. Použil tedy rozhraní iOS 7 a přizpůsobil jej pro hodinky nebo v tomto případě spíš náramek iWatch.

Od Applu by bylo vytvoření sportovního náramku mnohem lepším tahem, než vytvoření hodinek. Přece jen lehký sportovní náramek můžeme nosit na pravé ruce, zatím co na levé stále zůstanou naše stylové a luxusní hodinky. Pokud se totiž stále ještě budeme na Apple dívat jako na prémiovou značku, pak musíme počítat s tím, že majitelé produktů od této společností nebudou měnit své Breitlingy, Hubloty, Omegy nebo mnohem dražší hodinky za „nějaké iWatch“. Ovšem pokud Apple nabídne sportovní náramek, nikoli hodinky, zaujme jistě i lidi, kteří chtějí mít na zápěstí stále stylové hodinky, ale zároveň milují produkty společnosti Apple a tak na jednom zápěstí nechají klasické hodinky a na druhé připnou náramek od Applu.

Ten by měl nabídnout funkce pro měření tělesné kondice a údajů, jako je frekvence nádechu, rytmus tlukotu srdce a také rozpoznávání fyziologických údajů z povrchu kůže, pomocí tělesného potu. Alespoň tak to totiž prozatím naznačuje sestavení pracovního týmu, který Apple vytvořil pro práci na novém projektu, patrně na projektu iWatch. Tento tým totiž spojuje jen ty nejlepší z nejlepších z oblastí jako je senzorické měření fyziologických změn, fitness trénink nebo design sportovních zařízení.

iWatch
iWatch
iWatch
iWatch
toddham_iwatch_all

 

Dnes nejčtenější

.