Zavřít reklamu

Pro uživatele telefonů, tabletů nebo multimediálních přehrávačů společnosti Apple se stala aplikace 12 Days of Gifts již neodmyslitelnou součástí Vánoce. Zajímavé je, že u této aplikace jsme měli až do letošního roku výsadu oproti uživatelům z USA. Až letos se vůbec poprvé v historii objeví aplikace a možnost stáhnout její obsah také pro uživatele s americkým Apple ID, to bylo dříve možné jen v Evropě (včetně SR/ČR) a Kanadě. Pokud vám název aplikace nic neříká pak věřte, že se jedná o oficiální aplikaci společnosti Apple, ve které naleznete po celých 12 dní, konkrétně od 26. 12. 2013 do 6. 1. 2014, každý den jeden dárek.

Jedná se přitom o dárky z iTunes App Store, iBooks Store nebo iTunes Store. Každý den se objeví jedna hra, aplikace, film, album, píseň nebo kniha, kterou si budete mít možnost v daný den stáhnout zcela zdarma. Je však bohužel nutné uvést, že v minulosti nebyli zákazníci s dárky od Applu příliš spokojeni a často se stávalo, že některé dárky byly již dávno předtím v rámci iTunes App Store zcela zdarma. Uvidíme, zda se letos pochlapí a ukáže nám dárky, které skutečně stojí za to. Ovšem jak se říká, darovanému koni se na zuby nedívej a tak se určitě vyplatí, mít aplikaci ve svém iPhone, iPodu touch nebo iPadu.

Aplikace je univerzální pro všechna zařízení a jediné co musíte udělat je při spuštění zadat zemi, na kterou je vázáno vaše Apple ID. Od 26. 12. 2013 pak objevíte přímo v aplikaci každý den jeden dárek. V letošním roce pak kromě amotných dárků jistě potěší také grafika samotné aplikace, která stojí za shlédnutí.

12 Days of Gifts si můžete zdarma stáhnout v iTunes App Store přímo zde.

IMG_0484
IMG_0485
IMG_0486

Související články

Dnes nejčtenější

.