Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Padanie aplikácií je len pri iPhone. Ja neviem nestretávam sa s nejakým pádom, to ale neznamená že mi nikdy nič nepadlo a tak možno by som dlho hladal niečo čo dať za problém…

  Zaráža ma, že pád aplikácií nieje medzi android zariadeniami, alebo sú tí používatelia na to tak zvyknutí, že to ani nevnímajú ako problém?

  To s Touch ID nechápem tiež ani veľkosť displeja.

  Tak jako ostatní, nepochopím kdo si u iPhone stěžuje na padání aplikací? Když jsem měl Android, tak to bylo v jednom kuse. To byla furt plná paměť, Sense které zmizelo a načítalo se půl minuty, prohlížeč a hlavně Google Play který padá opravdu často.
  Ale asi to bude tím co píše Majdy, já jsem si na to už zvykl a padání jsem vnímal jako vlastnost Androidu.

  Zajímavé jsou i problémy s obrazovkou nebo přehřívání telefonu. Když tam narvou X jader a jede to na Androidu, který na více jader není opzimalizovaný tak co se diví? Všechny jádra jedou na 100% a tak je z toho prostě radiátor.
  A ať mi někdo od Samsung ovce ještě jednou řekne, že plast oproti kovu je výhoda a už ho opravdu něčím proplesknu.
  To jsem se ale nas_al, pěkný den!!

  K oněm pádům aplikací, musíte si uvědomit že na iPhonu 5S je už předinstalován ios 7, což ale zapříčiňuje problém, že některé aplikace kompilované pod staršími verzemi ios zde mají problémy, on není problém na straně Applu, ale na straně vývojářů. V mnoha případech by jim stačilo aplikaci překompilovat pod nejnovějším API.

  marcus: já stížnosti na Touch ID chápu, jen z mého úhlu pohledu. Patřím mezi lidi, kterým se mírně, opravdu jen minimálně potí ruce, takže ID nefunguje. Když jsem venku na vzduchu, tak OK. Vylezu třeba ze sprchy, ikdyž mám ruky naprosto suché, ID nefunguje. Jsem v posilce, opět. Hodně mě to zklamalo, ale vůči těmto vlivům se to asi nikdy nezlepší…

  padanie aplikacii tretich stran je uplne normalne aj ked uplne zanedbatelne, kedze este nie su optimalizovane na iOS7.. applovska aplikacia mi nepadla ani raz ( zvysok funguje uplne bez problemov- dva krat mi padla jedna appka)
  touch ID – 9 z 10 pokusov funguje bez problemov na 4 prsty.. Podla mna je dolezity prvy sken prsta a hlavne natocenie prsta na homebutone.. ludia instiktivne pri skene davaju prst uplne kolno dole ale pri beznom pouzivani je palec takmer vo vodorovnej polohe a vtedy moze vzniknut problem

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.