Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A nie je tou „malickostou“ prave display? Ved tam by mal byt najvacsi pozorovatelny rozdiel a navyse je to stale na ociach.

  Mam pocit z „recenzie“, ze autor je skor sklamany, napriek tomu ze pise opak. Ma nove zariadenie a vlastne vsetko mu ide rovnako ako na starom. Lebo vyssi vykon nepouziva.

  Souhlas s Anndy, mám iPad 2, který používám každý den a když uvidím novou generaci s Retinou, okamžitě mi to udeří do očí a hned mám chuť si nový iPad na místě kvůli displeji koupit.. A to si nedokážu představit 327 ppi na iPadu Mini, to musí být extrémní skvost..

  asi rozumím tomu, co chtěl autor hezkého článku říct. je sice mnohem lepší displej a mnohem lepší procesor, ale s tím se tak nějak počítalo. možná to chtělo vážně nějakou hloupost jako „třešničku na dortu“. na iPad Air jsem se byl podívat a opravdu mě překvapil svoji nízkou váhou a skvělým displejem (porovnání s iPadem mini 1st). těším se na možnost porovnání Air a mini retina tváří v tvář, protože už teď dost váhám

  Nekoupil protože si myslím, že iPad 2 do šrotu ještě nepatří a do šesté generace to ještě přežiju :).
  Mini displej je fajn, ale myslím si, že zážitek z iPadu je pro mě lepší na 10 palcovém displeji. :) Je ale úžasné jak si teď může každý vybrat podle toho jaký displej preferuje a jinak rozdíly nejsou.. Minulý rok iPad Mini vs iPad 4 to bylo o tom kdo chce Retinu, větší výkon nebo kompaktnější rozměry.

  Roman: Od dob dotykových displayů (2007), následně pak retina displayů (taktéž dotykových) se už holt těžko při dnešních technologiích vymýšlí a přichází s něčím „WOW!“ :) Cítím to ale uplně stejně. Každý rok tajně doufám v nějakou opravdovou bombu v nějaké kategorii produktů, ale stále nic vyjimečného, jako když v r.2007 přišel iPhone. Snad se v příštím roce dočkáme konečně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.