Zavřít reklamu

Spoluzakladateľ Applu Steve Wozniak dnes môže byť fanúšikom známy aj ako jeden z jeho hlavných kritikov. Najnovšie sa Woz nechal počuť médiami po tom, ako Apple predstavil svoj nový iPad Air. Aj keď je tento produkt nepochybne zaujímavý a vďaka jeho hrúbke a váhe ide o revolučný produkt, Steve Wozniak z tohto nového zariadenia nie je nadšený. Dôvod, prečo mu nový produkt nevyhovuje, nie je absencia Touch ID, kvalitnejšia iSight kamera alebo chýbajúca podpora pre 802.11ac.

Tým pravým dôvodom je podľa neho nedostatočné úložisko. Aj keď sa dnes zdá, že 128GB vstavaného úložiska na iPade je až priveľa, Wozniak by preferoval iPad s kapacitou 256GB. Práve takéto úložisko by dokázalo uspokojiť všetky potreby Steva, ktorý by vo svojom iPade chcel prenášať svoje obľúbené seriály: „Áno, je tenší, ale ja som očakával viac miesta. Širokopásmový internet nemám doma a ani v hoteloch nezískate skvelé širokopásmové pripojenie, a práve preto všetky svoje osobné médiá prenášam v iPade. Dúfal som v 256GB iPad. Dúfal som vo viac úložiska preto, aby som si mohol do svojho iPadu nahrať všetky epizódy Big Bang Theory.“

Zaujímavosťou je, že narozdiel od množstva predchádzajúcich eventov, Wozniak sa tohtoročného iPad eventu nezúčastnil. Práve v čase keynote sa nachádzal v lietadle a preto mu ostala k dispozícii jedine možnosť sledovať záznam z internetu.

ios_hero
*Zdroj: Applespot.nl

Související články

Dnes nejčtenější

.