Zavřít reklamu

Sigmo, tak zní název novinky, která se na pulty obchodů dostane už v lednu/januáru příštího roku a přinese nám zcela nové možnosti v komunikaci s lidmi, kteří mluví jazykem, jenž neovládáme. Miniaturní krabička, kterou lze připnout na klíče nebo na krk, případně přímo na oblečení funguje následovně. Po spuštění ji připojíte pomocí Bluetooth 4.0 k telefonu iPhone s iOS nebo k alternativnímu telefonu se zeleným robotem v logu a spustíte aplikaci ve které si vyberete jeden z 25 jazyků, do kterých se má začít překládat.

Nyní již můžete telefon dát zpět do kapsy a začít mluvit na Sigmo v jednom z dvaceti pěti jazyků, který ovládáte. Jakmile domluvíte Sigmo automaticky přemluví vaše slova do jazyku, který jste zvolil a to stejné udělá v momentě, kdy vám váš kamarád odpoví. Vše tak funguje jako překladatelka, která je stále s vámi a máte možnost ji použít kdekoli a kdykoli je potřeba.

Co samozřejmě potěší je fakt, že Sigmo podporuje jak češtinu, tak i slovenštinu, ze které je možné překládat do následujících jazyků: English (US), English (UK), English (Australia), English (Canada), Spanish (Spain), Spanish (United States), Spanish (Mexico), French (France), French (Canada), Finish, German, Italian, Japanese, Chinese (China), Mandarin and Cantonese(Taiwan / Hong Kong), Catalan, Korean, Dutch, Norwegian, Swedish, Danish, Portuguese (Portugal), Portuguese (Brazil), Polish, Russian, Arabic, Indonesian, Hebrew, Czech, Turkish, African, Malay, Croatian, Thai, Greek, Bulgarian, Turkish, Slovak, Hungarian, Ukranian, Hindi.

vše samozřejmě funguje také opačným směrem a tak když někdo mluví anglicky, Sigmo automaticky přemluví jeho slova do češtiny nebo jakéhokoli jiného jazyka. Kromě podpory CZ/SK a velikosti samotného zařízení potěší také cena, ti kteří předobjednali Sigmo v rámci investice startupu na Indiegogo.com, jej získají za 50$. V obchodech pak Sigmo nebude stát více než 1500Kč a aplikace bude jak pro Android tak i pro iOS zcela zdarma. Více informací se dozvíte na buysigmo.com

img2

Související články

Dnes nejčtenější

.