Zavřít reklamu

Server 9to5mac.com s odvoláním na svůj zdroj ve společnosti Nike oznámil, že Apple najal bývalého ředitele pro design ve společnosti Nike Bena Shaffera. Ten pracoval jako Studio ředitel v oddělení s označením Innovation Kitchen. V této laboratoři společnosti Nike vzniká vývoj nových produktů jako je například Nike Fuelband.

I když není známé, jakou pozici bude Ben Shaffer zastávat u Applu, je pravděpodobné, že vzhledem k jeho zkušenostem s vývojem nositelných produktů, se nebude podílet na vývoji nového iMac, ale pravděpodobně na hodinkách společnosti Apple, které označujeme jako iWatch. O tom, že to Apple s vývojem nositelných produktů myslí skutečně vážně svědčí i fakt, že společnost najala kromě bývalého ředitele designu Nike Bena Shaffera, také fitness experta a bývalého poradce Nike Jaye Blahnika.

Poslední informace hovoří o tom, že Apple iWatch přinesou množství fitness a zdravotních senzorů s tím, že se jich však dočkáme až v příštím roce, protože společnost řeší jisté technické problémy, které se doposud nepodařilo odstranit. Je však otázkou zda tyto informace nejsou trochu z cesty, vzhledem k tomu, že Apple až nyní najal některé odborníky, kteří by podle všeho měli mít rozhodující vliv na vzhled celého produktu. Hodinky od Applu by se však skutečně měly soustředit především na senzory, díky kterým budeme mít pod kontrolou nejen sportovní činnosti, ale také zdravotní stav.

iWatch3
iWatch2
iWatch0
iWatch

Související články

Dnes nejčtenější

.