iStores.sk
iStores.sk

Apple umožní instalovat novější aplikace na starší iOS zařízení!

appstoreApple si je vedomý toho, že nie všetci budú prechádzať na najnovší iOS, a zrejme to môže byť dôvod, prečo sa dnes rozhodol upraviť podmienky iOS App Store tak, aby používatelia starších systémov neboli nijak obmedzovaní pri sťahovaní niektorých aplikácií. Túto funkciu dnes môžu využiť všetci používatelia iPhone, iPodu touch a iPadu, a tak tu nenájdeme nijaké obmedzenie z hľadiska verzie operačného systému. Nová funkcia však ešte nie je pripravená u všetkých aplikácií a tak sa môže stať, že pri sťahovaní niektorej z aplikácií od vás iOS vyžiada upgrade.

Presne to sa totiž môže stať v niektorých prípadoch, napríklad u aplikácie Facebook. Pri snahe o nainštalovanie Facebooku na môj starý iPod touch so systémom 4.2.1 ma inštalačný súbor požiadal, aby som upgradoval svoje zariadenie na vyššiu verziu systému, keďže táto aplikácia vyžaduje minimálne iOS 5. Apple však neskôr túto chybu opravil a tak nebol problém stiahnuť si staršiu verziu Facebooku na iPod. A práve o tom to je – pokiaľ sa rozhodnete stiahnuť aplikáciu, ktorá v minulosti podporovala váš iOS prístroj no neskôr ju prestala podporovať, tentoraz máte možnosť stiahnuť si najnovšiu podporovanú verziu programu pre váš iPod, iPhone alebo iPad. Na túto skutočnosť upozornil server 9to5mac.

Leitz
Vstoupit do diskuze (7)

Diskuze

  A je to tady. Ještě by mohli nabídnou dva vzhledy iOS7 a bylo by to vyřešený.

  toto je super vec, mna tym nepriamo prinutili pred rokmi vymenit ip 3G za ip 4 🙂

  @JK
  Já kvůli tomu dnes nahazuji 6.1.4. Ta bílá mi drásá nervy a až mě z toho bolí hlava jak to svítí.
  Přechod na iOS7 udělám až tam bude více tmavé.

  Ano! Konecne! Konecne mozem nainstalovat na iPod touch 2G poriadne aplikacie! Ked som ho prvy krat chytil do ruky, zaplnil som vsetky obrazovky. Pred 2 mesiacmi sa mi podarilo najst 3 pouzitelne aplikacie.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek