• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jailbreak pro iOS 6.1.4 je v přípravě, je na to však vhodná doba?

  V čase, keď sa záujem fanúšikov Applu obracia v prospech nového iPhone a iOS 7, sa hackeri a vývojári z jailbreak komunity pokúsili vyťažiť z posledného update maximum a úspešne tak prelomili ochranu systému iOS 6.1.4, určeného výhradne pre iPhone 5. Práve preto sa v týchto dňoch môže objaviť na internete možnosť jailbreaknúť svoj aktualizovaný iPhone 5, no tu sa naskytá otázka – nájde sa veľa ľudí, ktorí by si nainštalovali v týchto dňoch jailbreak a zriekli sa systému iOS 7?

  Za najväčší problém v prípade tohto jailbreaku považujeme hlavne jeho zlé načasovanie. Jailbreak bol totiž ohlásený iba jeden deň pred predstavením nového produktu a zrejme necelý týždeň pred uvoľnením úplne novej verzie systému iOS. Ale ani napriek tomu nie je vylúčené, že si tento jailbreak ľudia nainštalujú. Konieckoncov, nový vzhľad iOS 7 sa nemusí páčiť všetkým, a tí, ktorí majú na svojom iPhone aktuálny systém, by sa mohli tomuto doplnku potešiť. A na čo sa môžu používatelia tešiť, ak tento jailbreak vyjde? Podľa zistenia je Cydia Store dostupný pre GSM aj CDMA verziu iPhone 5, pričom obe verzie telefónu musia obsahovať systém iOS 6.1.4.

  *Zdroj: appadvice.com

  Leitz

  Diskuze

   Dobrý bude.. Jsou lidi co mají zálohovaný 6.1.4.:)
   Navíc, nikdo neví jak iOS 7 dopadne. Mám betu a od 5 mě celkem štve. Ale jak doufám za pár hodin už bude vše v nejlepším pořádku!

   Urcite se najdou lidi,co budou chtit zustat na 6.1.4 uz jen kvuli vzhledu iOS,ja osobne mam betu 7 posledni a max spokojenost,slape luxusne.

   Jailbreak ked som mal, tak len pre tie veci ktore bude mat v sebe iOS 7. Uz dlhsie som od neho upustil lebo kazdy JB mi robil nedobre s telefonom, a za tych par aplikacii mi to nestalo…

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online