Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 10.9.2013 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: iPhone/iPod, Ostatní, Software, Tipy a triky, Vše o Apple Komentářů: 5

V čase, keď sa záujem fanúšikov Applu obracia v prospech nového iPhone a iOS 7, sa hackeri a vývojári z jailbreak komunity pokúsili vyťažiť z posledného update maximum a úspešne tak prelomili ochranu systému iOS 6.1.4, určeného výhradne pre iPhone 5. Práve preto sa v týchto dňoch môže objaviť na internete možnosť jailbreaknúť svoj aktualizovaný iPhone 5, no tu sa naskytá otázka – nájde sa veľa ľudí, ktorí by si nainštalovali v týchto dňoch jailbreak a zriekli sa systému iOS 7?

Za najväčší problém v prípade tohto jailbreaku považujeme hlavne jeho zlé načasovanie. Jailbreak bol totiž ohlásený iba jeden deň pred predstavením nového produktu a zrejme necelý týždeň pred uvoľnením úplne novej verzie systému iOS. Ale ani napriek tomu nie je vylúčené, že si tento jailbreak ľudia nainštalujú. Konieckoncov, nový vzhľad iOS 7 sa nemusí páčiť všetkým, a tí, ktorí majú na svojom iPhone aktuálny systém, by sa mohli tomuto doplnku potešiť. A na čo sa môžu používatelia tešiť, ak tento jailbreak vyjde? Podľa zistenia je Cydia Store dostupný pre GSM aj CDMA verziu iPhone 5, pričom obe verzie telefónu musia obsahovať systém iOS 6.1.4.

*Zdroj: appadvice.comReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. man22555


  10. září, 2013 | 0:12
  0 Pulses

  Dobrý bude.. Jsou lidi co mají zálohovaný 6.1.4.:)
  Navíc, nikdo neví jak iOS 7 dopadne. Mám betu a od 5 mě celkem štve. Ale jak doufám za pár hodin už bude vše v nejlepším pořádku!

 2. Rades46


  10. září, 2013 | 5:14
  0 Pulses

  Urcite se najdou lidi,co budou chtit zustat na 6.1.4 uz jen kvuli vzhledu iOS,ja osobne mam betu 7 posledni a max spokojenost,slape luxusne.

 3. stevkoi


  10. září, 2013 | 10:37
  4 Pulses

  Jailbreak ked som mal, tak len pre tie veci ktore bude mat v sebe iOS 7. Uz dlhsie som od neho upustil lebo kazdy JB mi robil nedobre s telefonom, a za tych par aplikacii mi to nestalo…

 4. Amnart


  10. září, 2013 | 12:20
  0 Pulses

  stevkoi:

  ved prave, JB zhorsuje plynulost systemu a znizuje vydrz baterie

 5. Víme jak je na tom vývoj Jailbreaku pro iOS 7!


  16. prosince, 2013 | 15:54
  0 Pulses

  | upravit

  […] Čtěte také: Jailbreak pro iOS 6.1.4 je v přípravě, je na to však vhodná doba? […]

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama