Jailbreak pro iOS 6.1.4 je v přípravě, je na to však vhodná doba?

V čase, keď sa záujem fanúšikov Applu obracia v prospech nového iPhone a iOS 7, sa hackeri a vývojári z jailbreak komunity pokúsili vyťažiť z posledného update maximum a úspešne tak prelomili ochranu systému iOS 6.1.4, určeného výhradne pre iPhone 5. Práve preto sa v týchto dňoch môže objaviť na internete možnosť jailbreaknúť svoj aktualizovaný iPhone 5, no tu sa naskytá otázka – nájde sa veľa ľudí, ktorí by si nainštalovali v týchto dňoch jailbreak a zriekli sa systému iOS 7?

Za najväčší problém v prípade tohto jailbreaku považujeme hlavne jeho zlé načasovanie. Jailbreak bol totiž ohlásený iba jeden deň pred predstavením nového produktu a zrejme necelý týždeň pred uvoľnením úplne novej verzie systému iOS. Ale ani napriek tomu nie je vylúčené, že si tento jailbreak ľudia nainštalujú. Konieckoncov, nový vzhľad iOS 7 sa nemusí páčiť všetkým, a tí, ktorí majú na svojom iPhone aktuálny systém, by sa mohli tomuto doplnku potešiť. A na čo sa môžu používatelia tešiť, ak tento jailbreak vyjde? Podľa zistenia je Cydia Store dostupný pre GSM aj CDMA verziu iPhone 5, pričom obe verzie telefónu musia obsahovať systém iOS 6.1.4.

*Zdroj: appadvice.com

Leitz
Vstoupit do diskuze (5)

Diskuze

  Dobrý bude.. Jsou lidi co mají zálohovaný 6.1.4.:)
  Navíc, nikdo neví jak iOS 7 dopadne. Mám betu a od 5 mě celkem štve. Ale jak doufám za pár hodin už bude vše v nejlepším pořádku!

  Reagovat

  Jailbreak ked som mal, tak len pre tie veci ktore bude mat v sebe iOS 7. Uz dlhsie som od neho upustil lebo kazdy JB mi robil nedobre s telefonom, a za tych par aplikacii mi to nestalo…

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz