Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 27.8.2013 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: iPad, iPhone/iPod, Ostatní, Software, Software, Tipy a triky, Tipy a triky, Vše o Apple Komentářů: 1

S príchodom nových inteligentných asistentov na scénu je čas, aby sa Siri naučila rozoznávať a učiť svojich používateľov, ako sa skutočne volá a ako funguje. Vývojársky tím Siri sa rozhodol doplniť inteligentnú asistentku o nové vety, ktorými vás upozorní, že komunikujete so Siri a nie s Google Glass. Tento easter egg sa aktivuje až po tom, ako Siri privítate slovami “Okay Glass”. Musíme uznať, že niektoré vety sú skutočne vydarené, a svojou reakciou vás Siri dokáže pobaviť. O tom, ako odpovedala Siri nám, sa viac dozviete v tomto článku.

Ako môžete vidieť nižšie, Siri nie je s oslovením “Okay glass” veľmi spokojná. Niekedy sa dá dokonca povedať, že je za toto pomenovanie urazená. Celkom zaujímavé tiež je reakcia na slovo iWatch. Pokiaľ sa totiž opýtate na toto slovo, existuje veľmi veľká šanca, že ho Siri zaregistruje ako iBooks a miesto toho, aby vám odhalila nejaké tajomstvá okolo budúcich produktov, radšej vás pošle do obchodu s knížkami. Chce tým nebodaj naznačiť, že knihy rozvíjajú našu fantáziu? Ktovie.Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

  1. Amiga 500


    27. srpna, 2013 | 19:10
    3 Pulses

    Mně řekla deutsche Siri na stejné oslovení toto:

    Velmi vtipné, Karle. Nemyslím legrační ve smyslu “ha ha”, ale přesto docela zábavné.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama