Zavřít reklamu

Narozdiel od množstva iných serverov, portál GSMArena.com priniesol svoje vlastné informácie o dátume vydania nových produktov. S odvolaním na anonymné zdroje tvrdí, že Apple údajne spustí predaj budúcich modelov telefónov iPhone až na konci októbra / říjnu, konkrétne 25. októbra. Tento dátum by mal zároveň podľa jeho prehlásenia predstavovať dátum, kedy dôjde k predstaveniu mnohých ďalších produktov, mimo iného aj úplne nového modelu MacBook Air. Či tento Air obsahuje Retina displej, nie je známe.

Správa je tak pomerne zvláštna, no uvádzaný dátum môže byť pravdivý. Apple totiž v takom čase predstavil iPad mini a množstvo ďalších nových produktov, a tak nie je vylúčené, že sa jedná o dátum vydania budúcich iPadov a počítačov Mac. Zároveň nie je vylúčená ani tá možnosť, že Apple schválne posunie dátum predstavenia lacnejšieho iPhone 5C na tento dátum, aby zaistil dostatok predobjednávok telefónu iPhone 5S. Konieckoncov, jeden z dôležitých faktorov je cena a ako sme mohli vidieť na oznámení finančných výsledkov, za uplynulý štvrťrok si kúpilo iPhone 4 ďaleko viac ľudí ako iPhone 5. iPhone 4 je pritom najlacnejší model iPhone, a v USA je dostupný ako dotovaný model úplne zadarmo.

iPhone 5S by mal ďalej ponúkať vylepšený 8-megapixelový fotoaparát s clonou f/2.0, čo umožní zachytávať kvalitnejšie fotky v tme. Novinkou je aj snímač odtlačkov prstov a objemnejšia batéria, vďaka čomu bude tento telefón o niečo ťažší ako jeho predchodca.

*Zdroj: GSMArena.com

Související články

Dnes nejčtenější

.