Zavřít reklamu

Svet Applu sa netočí iba okolo samotných zariadení, ale na svoje si v ňom prídu aj rôzni fajnšmekri, ktorí radi svojich elektronických miláčikov upravujú. V obchodoch môžeme nájsť milióny rôznych obalov, ktoré môžu chrániť vonkajšok telefónov iPhone, alebo ho môžu zbaviť stereotypného vzhľadu. V tom lepšom prípade dokážu tieto obaly splniť obe podmienky, no aj tek existuje ešte množstvo takých obalov, ktoré pridajú telefónu ďalšie funkcie. Prinášame vám prehľad 12 multifunkčných obalov, za ktoré by sa ani Bear Grylls nehanbil.

Wireless Bluetooth Sliding Keyboard

Vravíte, že vášmu iPhone chýba fyzická klávesnica, ako tomu je u niektorých smartfónov od Sony a Nokie? Tak práve tento obal môže byť niečím, čo splní vaše očakávania a premení váš iPhone na telefón snov! Splniť si sen ale môžete iba v tom prípade, že vlastníte iPhone 4 alebo iPhone 4S.

01
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
CM4 iPhone Wallet Q Card Case

Tento ochranný obal sa postará o to, že budete mať všetky svoje cennosti pokope. A to doslova. Vďaka tomuto koženému obalu nemusíte mať rozmiestnené svoje peniaze a kreditné karty po vreckách, miesto toho si ich môžete vložiť do vačku na zadnej strane iPhone. Výrobcovia považujú za zrejmé, že je telefón vaša cennosť, a preto sa rozhodla ponúkať tento obal iba pre najnovšie modely telefónu iPhone, konkrétne iPhone 4, 4S a iPhone 5.

02
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
Drawer Card Hard Case Skin

S presúvaním cenností pokope pokračujeme aj naďalej a preto sa zastavujeme u ochranného obalu Drawer Card. Obal môže svojim otváraním pripomínať ovládač pre televízor, o čom presvedčí aj značná hrúbka zariadenia. Vďaka obalu Drawer Card sa musíte pripraviť na to, že váš iPhone 4 alebo iPhone 4S značne naberie na hrúbke.

03
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
Feed Me Nifty Smiley Case

Pokiaľ sa vám dva predošlé obaly nepáčili, zrejme to znamená, že chcete, aby váš iPhone pripomínal niečo výnimočné. A práve preto tu je obal Feed Me, ktorý sa jednoducho usmieva. Prečo sa ale usmieva? Jeho úsmev slúži k tomu, aby ste mu zaplnili ústa vašou kreditnou kartou či peniazmi, a mali ich tak po ruke spolu s telefónom. Vaším telefónom však musí byť iPhone 4 alebo 4S.

04
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
iBottleopener

iPod, iPhone, iPad, iČo bude ďalej? Čo je ďalší revolučný produkt? Inovácia spája technológiu s obľúbenými nápojmi, a práve preto môžeme prehlásiť, že iBottleopener je ďalším revolučným produktom. Spolu s týmto unikátnym obalom sa práve platforma iOS stáva dominantnou na poli otvárania fliaš. Treba sa však uistiť, že je vaše obľúbené pivo kompatibilné s vašim iPhone.

05
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
Whale Lee

Že je Apple schopný vytvoriť zvláštne prototypy telefónu iPhone, sme si zvykli. Na čo sme si ale nezvykli je fakt, že náš iPhone môže vyzerať ako veľryba a podľa toho sa patrične adaptovať. Pokiaľ však máte radi tieto ohrozené tvory, určite môžete zvážiť kúpu tohto obalu, ktorý je dostupný vo viacerých farebných verziách.

06c
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
PureGear A-MAZE-ING Retro Gamer Protective Case

Ako premeniť iPhone na hernú konzolu behom dvoch sekúnd? Kým doteraz sme mohli o tejto možnosti iba snívať, spoločnosť PureGear sa rozhodla predstaviť svoj vlastný ochranný obal pre iPhone 5, ktorý ponúkne labyrint na zadnej strane zariadenia. Cieľ labyrintu je jednoduchý: dostať guľôčku zo začiatku na koniec bludiska.

07
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
TaskOne Multi-tool Case

Obal ako stvorený pre Beara Gryllsa. Zatiaľ čo bežný smrteľník použije svoj kryt na to, aby ochránil iPhone pred prípadným poškodením, majiteľ obalu TaskOne dokáže behom sekundy premeniť svoj iPhone na vreckový nožík, pravítko, otvárač na fľaše, a na mnoho ďalších vecí. Obal síce stojí 100 dolárov, no napriek svojej cene vám môže uľahčiť život mimo civilizácie.

08b
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
Yellow Jacket Case

Telefón nedokáže iba uľahčiť život, ale v určitých prípadoch aj zachrániť život. Práve to je prípad obalu Yellow Jacket od rovnomennej firmy, ktorý kombinuje ochranný obal s paralyzérom. Či bude mať toto zariadenie väčší význam v našej krajine, je iba otázne. Okrem toho, že v prípade nebezpečenstva paralyzujete útočníka 650 000 voltami, nájdete v obale náhradnú batériu, ktorá nabije váš iPhone na 100%.

09
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
SmartGuard Pepper Spray

Pokiaľ ale necítite potrebu poslať do útočníka 650 000 voltov, máte aspoň možnosť spríjemniť mu výraz na tvári. Spoločnosť SmartGuard sa rozhodla vyrobiť ochranný obal pre iPhone, ktorý je skombinovaný s korenistým obranným sprejom. V tomto prípade vás určite poteší fakt, že cena je viditeľne nižšia ako v prípade predchádzajúceho obalu.

10
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
Knuckle Bumper Case

Pokiaľ vás už omrzelo používať iPhone výhradne na prácu so softvérom, je možné začať s ním pracovať ako s hardvérom. S tým vám pomôže nový boxer, do ktorého môžete váš iPhone 4 či 4S vložiť. Na reálny boj ho však naša redakcia neodporúča, kuriózny obal je zložený z lesklého zafarbeného plastu.

11
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
Caliber Advantage iPhone Game Controller

Spomínate si na ony obrázkové vtipy, ktoré prezentovali iPhone 20 ako telefón s 20 riadkami ikon? Vtedy zrejme nikto netušil, že takéto zariadenie jedného dňa môže existovať. Áno, toto zariadenie vychádza z iPhone 5, odlišuje sa snáď len tým, že miesto displeju ponúkne vlastný herný ovládač. Tento herný ovládač je dnes možné použiť s niekoľkými hrami, o kompatibilitu s novými titulmi sa postará zrejme až iOS 7. Napriek tomu sa stretneme s ovládačom, ktorého schéma pripomína Xbox 360 a jeho ovládač. Podobne ako tento ovládač, aj Caliber Advantage je potrebné pripojiť k hlavnému zariadeniu pomocou  Bluetooth.

12
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
*Zdroj: Beautifullife.info

Související články

Dnes nejčtenější