• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Deus Ex: The Fall znemožňuje hráčům s Jailbreaknutým zařízením střílet, což je v akční střílečce poměrně zásadní problém

  Deus-EX-Human-Revolution-Mac-iconSpolečnost Eidos uživatleům kteří používají na svém zařízení Jailbreak zrovna dvakrát nefandí. Pokud totiž nainstalujete na své Jailbreaknuté zařízení nejnovější hru z jejich dílny tedy Deus Ex: The Fall, můžete si sice hru zahrát, ale nebude vám fungovat drobnost jakou je střelba. Nemůžete tedy ze zbraní střílet, což by sice u hry typu Real Racing až tak zásadně nevadilo, ale pro akční střílečku je to poměrně zásadní problém.

  Již během tutoriálu se objeví informace o tom, že uživatele s Jailbreaknutým zařízením nemůžete ve hře střílet. To co je pro běžné uživatele sympatickým krokem jak zastavit pirátství na iOS je však problém pro ty, kteří si Jailbreak nainstalovali z důvodu, že chtějí využívat některé běžně nedostupné funkce na svém zařízení, ale hru si standardně zakoupili a zaplatili. Tyto uživatele totiž společnost Eidos hází do stejného pytle jako klasické piráty, jenž hru zdarma stáhli a porušili tak licenční smlouvu.

  V minulosti se sice již objevily tituly které bránili využití některých funkcí na jailbreknutých zařízeních, nikdy se však netýkalo o tak prémiový titul jako je Deus Ex: The Fall. Problém je však v tom, že hráči kteří si hru legálně zakoupili a přesto mají Jailbreak, nyní zřejmě podají žalobu na společnost, která jim znemožnila hru hrát i přesto, že za ni poctivě zaplatili. Nesmíme totiž zapomínat, že v USA oficiálně soud uznal, že Jailbreak jako takový je zcela legální.

  deusexjailbreak

  *Zdroj: kotaku.com

  Leitz

  Diskuze

   jailbreak je legalny, ale kradnutie aplikacii uz nie

   jailbreak dava vela moznosti, no aj tak si 90% ludi dava jailbreak pre hry a nie pre moznosti a tam je chyba

   Vůči poctivým kupcům hry je mi to líto, ale proti mladistvým zlodějům a stahovačům to schvaluji.

   Je to jedno, uz je fix na Cydii, jmenuje se Xcon a potvrzuji, ze funguje 🙂 je to nejaky starsi fix bypass kvuli nejake app od amazonu, ktera taky zlobila:)

   Na ty žaloby bych moc nesázel. Apple, resp. vydavatel o nefunkčnosti na JB informuje přímo na stránce iTunes, takže kupující to samozřejmě ví předem a má možnost produkt nekoupit. Pokud si toho nevšimne, může produkt samozřejmě vrátit.

   Jedine dobre a kazdymu kdo krade s kecama ze je chudej student bych akorat vrazil lepaka aby se probral!

   Uz je to tady, vydavatel hry se omlouva za omezeni strileni ve hre, protoze jailbreak je oficialne legalni a sypou si popel na hlavu. V dalsim updatu hry bude strileni fungovat. Prestrelili to a uvedomili si to.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online