Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 12.7.2013 Vydal: Roman Zavřel Kategorie: Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 6

Deus-EX-Human-Revolution-Mac-iconSpolečnost Eidos uživatleům kteří používají na svém zařízení Jailbreak zrovna dvakrát nefandí. Pokud totiž nainstalujete na své Jailbreaknuté zařízení nejnovější hru z jejich dílny tedy Deus Ex: The Fall, můžete si sice hru zahrát, ale nebude vám fungovat drobnost jakou je střelba. Nemůžete tedy ze zbraní střílet, což by sice u hry typu Real Racing až tak zásadně nevadilo, ale pro akční střílečku je to poměrně zásadní problém.

Již během tutoriálu se objeví informace o tom, že uživatele s Jailbreaknutým zařízením nemůžete ve hře střílet. To co je pro běžné uživatele sympatickým krokem jak zastavit pirátství na iOS je však problém pro ty, kteří si Jailbreak nainstalovali z důvodu, že chtějí využívat některé běžně nedostupné funkce na svém zařízení, ale hru si standardně zakoupili a zaplatili. Tyto uživatele totiž společnost Eidos hází do stejného pytle jako klasické piráty, jenž hru zdarma stáhli a porušili tak licenční smlouvu.

V minulosti se sice již objevily tituly které bránili využití některých funkcí na jailbreknutých zařízeních, nikdy se však netýkalo o tak prémiový titul jako je Deus Ex: The Fall. Problém je však v tom, že hráči kteří si hru legálně zakoupili a přesto mají Jailbreak, nyní zřejmě podají žalobu na společnost, která jim znemožnila hru hrát i přesto, že za ni poctivě zaplatili. Nesmíme totiž zapomínat, že v USA oficiálně soud uznal, že Jailbreak jako takový je zcela legální.

deusexjailbreak

*Zdroj: kotaku.comReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. Amnart


  12. červnaec, 2013 | 10:04
  0 Pulses

  jailbreak je legalny, ale kradnutie aplikacii uz nie

  jailbreak dava vela moznosti, no aj tak si 90% ludi dava jailbreak pre hry a nie pre moznosti a tam je chyba

 2. rofl99


  12. červnaec, 2013 | 10:05
  2 Pulses

  Vůči poctivým kupcům hry je mi to líto, ale proti mladistvým zlodějům a stahovačům to schvaluji.

 3. rychlik


  12. červnaec, 2013 | 11:39
  0 Pulses

  Je to jedno, uz je fix na Cydii, jmenuje se Xcon a potvrzuji, ze funguje 🙂 je to nejaky starsi fix bypass kvuli nejake app od amazonu, ktera taky zlobila:)

 4. iMac


  12. červnaec, 2013 | 12:12
  0 Pulses

  Na ty žaloby bych moc nesázel. Apple, resp. vydavatel o nefunkčnosti na JB informuje přímo na stránce iTunes, takže kupující to samozřejmě ví předem a má možnost produkt nekoupit. Pokud si toho nevšimne, může produkt samozřejmě vrátit.

 5. Frank


  12. červnaec, 2013 | 20:53
  0 Pulses

  Jedine dobre a kazdymu kdo krade s kecama ze je chudej student bych akorat vrazil lepaka aby se probral!

 6. rychlik


  13. červnaec, 2013 | 10:59
  0 Pulses

  Uz je to tady, vydavatel hry se omlouva za omezeni strileni ve hre, protoze jailbreak je oficialne legalni a sypou si popel na hlavu. V dalsim updatu hry bude strileni fungovat. Prestrelili to a uvedomili si to.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama