Deus Ex: The Fall znemožňuje hráčům s Jailbreaknutým zařízením střílet, což je v akční střílečce poměrně zásadní problém

Deus-EX-Human-Revolution-Mac-iconSpolečnost Eidos uživatleům kteří používají na svém zařízení Jailbreak zrovna dvakrát nefandí. Pokud totiž nainstalujete na své Jailbreaknuté zařízení nejnovější hru z jejich dílny tedy Deus Ex: The Fall, můžete si sice hru zahrát, ale nebude vám fungovat drobnost jakou je střelba. Nemůžete tedy ze zbraní střílet, což by sice u hry typu Real Racing až tak zásadně nevadilo, ale pro akční střílečku je to poměrně zásadní problém.

Již během tutoriálu se objeví informace o tom, že uživatele s Jailbreaknutým zařízením nemůžete ve hře střílet. To co je pro běžné uživatele sympatickým krokem jak zastavit pirátství na iOS je však problém pro ty, kteří si Jailbreak nainstalovali z důvodu, že chtějí využívat některé běžně nedostupné funkce na svém zařízení, ale hru si standardně zakoupili a zaplatili. Tyto uživatele totiž společnost Eidos hází do stejného pytle jako klasické piráty, jenž hru zdarma stáhli a porušili tak licenční smlouvu.

V minulosti se sice již objevily tituly které bránili využití některých funkcí na jailbreknutých zařízeních, nikdy se však netýkalo o tak prémiový titul jako je Deus Ex: The Fall. Problém je však v tom, že hráči kteří si hru legálně zakoupili a přesto mají Jailbreak, nyní zřejmě podají žalobu na společnost, která jim znemožnila hru hrát i přesto, že za ni poctivě zaplatili. Nesmíme totiž zapomínat, že v USA oficiálně soud uznal, že Jailbreak jako takový je zcela legální.

deusexjailbreak

*Zdroj: kotaku.com

Leitz
Vstoupit do diskuze (6)

Diskuze

  jailbreak je legalny, ale kradnutie aplikacii uz nie

  jailbreak dava vela moznosti, no aj tak si 90% ludi dava jailbreak pre hry a nie pre moznosti a tam je chyba

  Reagovat

  Na ty žaloby bych moc nesázel. Apple, resp. vydavatel o nefunkčnosti na JB informuje přímo na stránce iTunes, takže kupující to samozřejmě ví předem a má možnost produkt nekoupit. Pokud si toho nevšimne, může produkt samozřejmě vrátit.

  Reagovat

  Uz je to tady, vydavatel hry se omlouva za omezeni strileni ve hre, protoze jailbreak je oficialne legalni a sypou si popel na hlavu. V dalsim updatu hry bude strileni fungovat. Prestrelili to a uvedomili si to.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz