Zavřít reklamu

Známý magazín T3 zřejmě najal nového designéra, kterého jeho práce zkrátka baví. Poté co nám totiž T3 ukázal jak by vypadal iPhone s 5,7″ displejem, přichází s dalším konceptem. Tentokrát se však jedná skutečně o pozoruhodné video, ve kterém je nejlepší telefon na světě. Ten totiž spojil nejlepší vlastnosti ze všech v současné době nejlepších telefonů od jednotlivých výrobců. T3 tak do svého telefonu vložilo něco z Galaxy S4 od Samsungu, něco z HTC One, něco z Xperia Z, něco od Nokie a samozřejmě pak také nějakou tu špetku iPhone 5. Vznikl tak koncept Ultimate Smartphone, který sám designér přezdívá také jako „konečný smartphone“.

Protože při vší úctě k iPhone 5 nabízí Samsung Galaxy S4 na pohled skutečně zajímavější barvy na displeji, který má navíc o více než 100 pixelů na palec více než iPhone 5, použili designéři pro svůj smartphone 5″ displej právě ze Samsung Galaxy S4, krý pokryli jak jinak než Corning Gorilla Glass 3. generace. Aby se ujistili, že vše poběží stejně rychle jako to vypadá, získal telefon dvojici čtyř jádrových procesorů Qualcomm Snapdragon 800 a 16 GB RAM se 128GB pamětí. Tyto vlastnosti sice žádný telefon na trhu v současné době nenabízí, ovšem hardwarová výbava ve vizuálním konceptu není až tak podstatná, uznejte sami.

iPhone společně s HTC One pak propůjčili smartphonu své hliníkové konstrukce a velmi jemné linie. BoomSound stereo reproduktory pochází taktéž od HTC One s tím, že zatím co o zvuk se stará již zmíněná technologie z HTC One u zadní kamery vsází telefon naopak na 41Mpix fotoaparát PureView, který nabízí Nokia 808 PureView. Po vzoru Xperia Z je pak telefon voděodolný a prachu vzdorný. A protože T3 nechce nikomu nadržovat, na výběr budete mít po spuštění nejnovější verzi operačního systému iOS, stejně tak jako Android. Pokud vás zajímá jak na tom je Samsung Galaxy S4 a operační systém Andorid, podívejte se na náš článek: Samsung Galaxy S4″ href=“https://www.letemsvetemapplem.eu/2013/05/23/recenze-samsung-galaxy-s4/“ rel=“bookmark“>Recenze Samsung Galaxy S4.

*Zdroj: t3.com

Související články

Dnes nejčtenější

.