iStores.sk
iStores.sk

Recenze LensPen VidiMax: na leštění displeje nemusíte používat vždy jen tričko

LensPen_vidimaxNechci vám tvrdit že troška slin a tričko nejsou to nejvhodnější na leštění displeje, ovšem s tím jak máme čím dál tím víc přístrojů začínají být trička pomalu špinavější než displeje. Do rukou se mi dostala zajímavá vychytávka od společnosti LensPen, o jejichž kvalitách jsem ze začátku pochyboval, to jsme však neměl dělat. LensPen VidiMax je jednoduché příslušenství pro údržbu dokonalé čistoty a lesku vašeho displeje, které totiž skutečně funguje. Celé tajemství je ve dvou fázích, které vedou ke skutečně dokonalému lesku.

VidiMax se totiž skládá ze dvou čistících polštářků a zatím co jeden setře z povrchu displeje prach a další mechanické nečistoty, ten druhý jej vyleští, ovšem nutno podotknout, že skutečně kvalitně vyleští. První vrstva připomíná klasickou prachovku, která dokáže velmi dobře posbírat veškerý prach, chlupy a podobné nečistoty z povrchu jakéhokoli displeje, je jedno zda se jedná o multi-touch display na iPadu, lesklý displej na Thunderbolt displeji nebo klasické matné LCD. Jakmile prachovka posbírá všechny nečistoty, přichází na řadu druhá část VidiMax, kterou tvoří speciální čistící destička z jelenice, jenž je naplněna speciální netekutou čistící uhlíkovou složeninou LensPen.

videmax_1

Ta slouží pro vyleštění displeje a to skutečně velmi účinně. Stačí mírně zatlačit a přejet po displeji menší podložkou VidiMax, která je naplněna již zmíněným uhlíkem. Ten vyleští displej mnohem účinnějším způsobem než jakýkoli hadřík nebo speciální sprej. Displej je po dokončení leštění skutečně jako nový. Obě vrstvy, ať již standardní „prachovka“ nebo právě speciální podložka s uhlíkem mají obdélníkový tvar a čistící plocha je od kraje ke kraji, díky čemuž je možné vyčistit každý milimetr i v rohu displeje.

lenspen

Jediné na co je při použití VidiMax potřeba myslet je, aby byl displej vypnutý a měl pokojovou teplotu a nejprve, než navíc začnete leštit druhou vrstvou VidiMax, nejprve je potřeba odstranit veškeré mechanické nečistoty. Dejte si pozor na to, že vrstva se speciální uhlíkovou složeninou skutečně pouze leští a i když dokáže skutečně dokonale odstranit otisky prstů, pokud narazí na mechanickou nečistotu, může na displeji zanechat černou čmouhu (tu však lze samozřejmě vyčistit). Samozřejmě že můžete použít tričko nebo jakýkoli jiný hadřík na čištění displeje, ovšem když si vezmete že v průměrné rodině najdeme dva LCD televizory, několik počítačů, tabletů a smartphonů, není investice do LensPen VidiMax ničím nesnesitelným.

videMax

Pokud navíc máte iPhone 4 nebo iPhone 4S, můžete dokonale vyčistit také zadní stranu přístroje. Recenzi navíc neberte pouze jako chválu daného produktu, ale po vyzkoušení VidiMax, jsme získal důvěru ke všem produktům společnosti LensPen, která se soustředí nejen na čištění displejů, ale také například digitálních zrcadlovek a objektivů. Jediné co ubírá LensPen na váze je zpracování, které skutečně odpovídá spíše levné Čínské napodobenině, než kvalitnímu produktu, kterým VidiMax bezesporu je.

LensPen_vidimax

Leitz
Vstoupit do diskuze (0)

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Další články

7 iOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (1.2. 2018)
Vrátit se z iOS 11.2.5 už není možné. Apple přestal starší verze iOS 11 podepisovat
8 aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (31.1. 2018)
Univerzálních aplikací, které budou fungovat jak na macOS tak i na iOS, se dočkáme už letos
iPhone vám bezdůvodně zvětšuje první písmeno slova uprostřed věty? Vyřešte to tímto trikem
iOS 12 žádné velké novinky nepřinese, přesto vás však jeho příchod určitě potěší
8 iOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (30.1. 2018)
Apple letos představí tři nové Macy s vlastním koprocesorem, dočkáme se i nového iPadu
8 aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (29.1. 2018)
Jak jednoduše poznat, jestli je iPhone nový, repasovaný nebo vyměněný?
6 zajímavých aplikací z App Store, které by vám neměly tento týden uniknout (21.1. – 27.1. 2018)
7 skvělých aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (26.1. 2018)
Apple čelí kvůli nedávné reklamě na iPad Pro vlně kritiky, lidé její hlavní protagonistku nenávidí
Apple právě vydal první beta verzi systému iOS 11.3 pro veřejné beta testery
9 iOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (25.1. 2018)
Bezrámečkový iPad Pro s Face ID je nejspíš na cestě, prozradil ho firmware bety iOS 11.3
Apple upravuje ceny aplikací v App Store, v České republice za ně ušetříme
Co je nového v iOS 11.3 Beta 1?