Zavřít reklamu

S blížícím se WWDC se objevuje stále větší množství spekulací o novinkách, které Apple již v pondělí představí světu. Kromě nových hardwarových produktů, mezi kterými půjde pravděpodobně zejména o Macbook Pro 13″ Retina s tenčím profilem, MacBook Air s FULL HD FaceTime kamerou a samozřejmě procesory Haswell, se zřejmě setkáme také s novou Time Machine, Airport Express a Airport Extreme. KRomě toho náš server stále věří, že Apple skutečně představí Apple iWatch. Nyní se však podíváme na poslední informace pocházející od 9to5mac.com, který zveřejnil podrobnosti ohledně iOS 7 a hudební streamovací služby iRadio.

9to5mac.com přinesl informace, podle kterých Apple testoval filtry pro fotoaparát. Přímo v aplikaci fotoaparát bychom se tak měli setkat s filtry, které budou podobné těm, které známe například z aplikace instagram. Server však podotýká, že si není jistý tím, že Apple přidá filtry již do iOS 7, právě vzhledem k tomu, že mnoho vývojářů postavilo svůj business právě na filtrech.

Kromě experimentů s fotoaparátem se Apple údajně pustil také do využití akcelometru, digitálního kompasu a gyroskopu přímo v hlavní nabídce iOS. Ikonky by se tak nově měly pohybovat na displeji podle toho, jak zařízení držíme a jak s ním pohneme. Podle úhlu tak automaticky uvidíme různý náklon objektů na displeji. Pokud jde o streamovací službu iRadio, zde by měla být aplikace přímo součástí iOS 7 a uživatele ji nebudou nuceni stahovat z iTunes App Store, hudební služba by měla být taktéž dostupná pro OS X a Apple TV, ovšem s nejistým datem představení pro tyto dvě platformy.

iPhone 5s Render
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: 9to5mac.com

Související články

Dnes nejčtenější