iStores.sk
iStores.sk

Jak dostat hudbu z iPhone do počítače s Windows

windows-8-logoNapriek tomu že sa Apple snaží ponúkať produktové riešenie s minimálnym množstvom problémov, nie všetko je dokonalé a funkčné na 100 percent. Nie je to tak dávno čo sme naše iPhony, iPody a iPady museli povinne zaviazať k jednej iTunes knižnici, čo v prípade preinštalovania systému či zmeny počítaču spôsobilo nemalé problémy. V konečnom dôsledku sa tento problém týka predovšetkým toho prípadu, kedy sa vo vašom iOS zariadení nachádza obrovské množstvo hudby a vy ste prišli o svoj stávajúci počítač. Pokiaľ používate operačný systém Apple OS X, týka sa vás článok: Jak dostat hudbu z iPhone do Macu.

V dnešnom mini-návode sa preto pozrieme na užitočnú utilitu pre používateľov Windows, ale aj Mac. Pokiaľ sa totiž nachádzate v situácii, kde musíte zo svojho iPhonu extrahovať potrebné dáta, ku všetkému poslúži aplikácia iTools, USB kábel a v neposlednom rade váš iPhone, iPod alebo iPad.

 1. Pripojte iOS zariadenie k počítaču a zapnite iTools
 2. Počkajte až iTools načíta informácie o vašom zariadení
 3. V ľavom menu kliknite na Media
 4. Začiarknite všetok obsah, ktorý potrebujete z vášho zariadenia extrahovať
 5. Kliknite na tlačítko Download v hornej časti aplikácie a vyberte priečinok, kam sa má obsah skopírovať
 6. Potvrďte akciu kliknutím na „OK“.

Takýmto spôsobom je možné pomerne rýchlo exportovať všetok potrebný obsah z vášho zariadenia predtým, ako sa ho rozhodnete zosynchronizovať s novou iTunes knižnicou. V prípade, že nevlastníte iPhone  ale iPod, netreba zúfať. Aplikácia podporuje okrem iOS zariadení aj ostatné prenosné zariadenia spoločnosti Apple, a preto môžete extrahovať obsah aj z iPod nano či iPod shuffle.

Leitz
Vstoupit do diskuze (2)

Diskuze

  Tak toto je fakt super. Navyše, utilitka sa len späšťa, nevyžaduje inštaláciu. Takže je aj pre tých, ktorí majú na ntb len user práva.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek