Zavřít reklamu

Apple se snaží svým uživatelům čím dál tím víc usnadňovat život. Před několika měsíci začal iTunes App Store nabízet možnost instalovat aktualizace aplikací bez nutnosti zadávat uživatelské heslo. Nyní jde Apple ještě dál a pokud si stáhnete aplikaci do jednoho ze svých zařízení, automaticky ji můžete nainstalovat do dalšího zařízení bez toho, aniž byste byli nuceni zadávat heslo. 

Pokud používáte sužbu Apple iMessage na více než jednom zařízení, máte v případě, že si na jedno z nich stáhnete aplikaci, možnost stáhnout si aplikaci i na druhé zařízení bez nutnosti zadávat přihlašovací údaje pro váš Apple ID účet. Samozřejmě aby mohl Apple ověřit, že je majitelem druhého zařízení stejný majitel jako v případě prvního zařízení, je nutné používat Apple iCloud nebo iMessages, u kterých jste trvale přihlášeni pod stejným Apple ID, pod kterým proběhlo stažení aplikace z prvního zařízení.

Apple se tak dál snaží zpříjemnit práci s iTunes App Store, čemuž by měl pomoci také očekávaný snímač otisků prstů v budoucím iPhone 5s. Ten sice zatím nebyl nikým oficiálně potvrzen, ale jedná se o jednu z nejočekávanějších novinek iPhone 5s. Právě senzor otisků prstů by měl sloužit pro nákupy na iTunes App Store bez nutnosti zadávat uživatelské heslo.

Apple_iTunes_Store_540x290

Související články

Dnes nejčtenější