Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Po mojí zkušenosti s O2 bych si snad od nich žádnej další Iphone nevzal. Po tom co sem dal telefon na reklamaci a po 14 dnech mi poslali nový telefon který „nenačítal sim kartu“ tak sem jim ho dal znova na reklamaci a po dalšícho dvou týdnech se situace opět opakoval vyměněný telefon s tím že opět nechytal signál tak sem jim ho tam na další dva týdyn poslal s tím že do třetice mi opět nefungovala simkarta to už sem byl přesvědčenej že si snad ze mě dělaj srandu a chtěl sem mluvit s vedoucím který tam ten den nebyl a bylo i řečeno že bude až další den, následně když sem tam druhý den už šel s odstoupením od smlouvy tak z nich vypadlo že telefon už od první výměni za nový stačilo pouze aktivovat jenže to nikdo z těch inteligentní lidí z O2 zjevně nevěděl. Nakonec když sem si chtěl zjistit jestli je telefon opravdu nový protože po této zkušenosti už sem snad ničemu u nich nevěři tak na mě koukali jako na idiota kterej si dovoluje něco extra. Chtěl jsem totiž zjistit jestli je telefon opravdu pravý jelikož na svém starém Iphonu jsme měl napsáno i velikost úložného prostoru která na tom novém chyběla.

  Pro Sydney : no hned po první reklamaci špatně fungujícího home buton a samovolného vypínání mi telefon vyměnili za nový. Jenže ten nečetl sim kartu tak ho znovu poslali na reklamaci a to se opakovalo ještě 2x ( upozorňuju že pokaždé vyřízené reklamaci mi poslali nový telefon ) ale kdyby byli v O2 trochu informovaní tak by věděli že stačí telefon aktivovat a ne ho vždycky poslat na reklamaci. Ale nejvíc mě na tom udivuje že ani nikdo z Britexu nebyl schopnej říct že stačí telefon pouze zaktivovat a bude sim karta normálně fungovat. Jediné co je vlastně tak trochu pozitivní že sem díky tomu získal další dvouletou záruku na telefon

  Ma zkusenost ze servisem T-Mobile je pomerne dobra, reklamoval jsem tam po 4x 3GS a po ctvrte (asi 2,5 roku od koupe) jsem odstoupil od smlouvy a z prodejny jsem si odnesl novy 4S a mam zase 2roky zaruky. A rovnez jsem ho byl uz jednou reklamovat a dostal jsem zase novy kus. Takze nevim co delaji v Britexu spatne, ale mit za jednu cenu 4,5 roku v zaruce telefon a po dvou letech ho obnovit za novy model, zese tak spatne neni.
  Ja jsem s reklamaci u operatora spokojeny.

  Toto je totalna blbost mne před nedavnom prestalo reagovat tlačítko vypnuti/zapnutí v pondělí jsem dal telefon do T-Mobilu a v pátek jsem měl doma novy kus s novou 24.mes zárukou takže ten článek neni celkem pravdivý vůbec neni pravda ze telefon v zaruce rozebiraji kámoš dal taky iPhone4 do servisu v neděli ho reklamoval u operátora a v stredu měl taky novej kus s novou 24.mes zárukou a to ten co odevzdal měl este mesic do konce záruky a ted mu bezi nova 24.mesicni takže moje zkušenosti a zkušenosti mojeho známého jsou víc než uspokojivě :-)

  El Barto ted nevím či lžeš ale nechápu to si potom měl 3Gs??? Protože na pravom iphonu se od modelu „4“ uz na zadny kryt velikost pamete neudává jedine kde sa to udavalo bylo do 3Gs pokud si to mal na novějším modelu od iPhone4,4s nebo 5.tce tak se nejednalo o originál ale o padelek protože velikosti pamete uz na iPhone nenajdes jedine na modelech do 3Gs to apple este znacil takže můj názor ze pekne lžeš a pokud ti operátor za (3Gs) nabízel novsi kus tak jses vůl ze si to nevzal ale nevěřím tomu co píšeš

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.