Zavřít reklamu

Server Business Insider dnes ve spolupráci s analytikem Genem Munsterem vytvořil předpověď nových produktů společnosti Apple pro rok 2013. Samozřejmě se jedná pouze o předpověď, ovšem pokud Apple skutečně nezmění nic ze svých současných plánů a tradic, je velmi pravděpodobné, že se následující scénář skutečně vyplní a společnost bude představovat nové produkty v níže uvedených termínech. V předpovědi jsou pouze hlavní produkty společnosti, ale samozřejmě je jasné, že dojde také k evolučním updatům dalších produktů, zejména pak počítačů nebo iPodů.

Jediné co je velmi pravděpodobné, že Apple změní, je fakt že vydá nový iPhone 5S ještě dříve než v září příštího roku a to právě kvůli přepracovanému vnitřnímu uspořádání součástek. Ještě upozorníme, že vytvořit podobný harmonogram na základě zkušeností z toho, kdy Apple které produkty představuje, není až tak velká věda a pokud se někomu chce a je schopen nám na základě dosavadních zkušeností vytvořit harmonogram všech produktů, budeme jen rádi. Pokud Apple dodrží očekávaný harmonogram, bude rozvrh představení produktů následující.

  • Březen: iPad Mini s Retina displejem, aktualizace Apple TV, která umožní používat iOS aplikace od vývojářů.
  • Červen: WWDC přinese ukázky z iOS 7 a OS X 10.9 a další aktualizaci pro Retina počítače MacBook Pro.
  • Září: Apple uvolní iOS 7 současně s představením iPhone 5s, který však získá pouze drobný update. iPad mini dostane novou aktualizaci a příjde také nový iPad.
  • Listopad: Apple představí dlouho očekávanou Apple HDTV, která by měla stát 1500-2000$ a bude dostupná ve více velikostech.
iphone5s

Související články

Dnes nejčtenější