Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Telefon lze uspat jen pomoci displaye i bez jailbreak – Settings > General > Accessibility > AssistiveTouch > Zapnout. V nabidce dotykoveho menu, ktera se objevi, je Device > Lock screen..

  Mam ho doma, i se snurkou, zluta barva a vypada to velmi kvalitne a bytelne… Kdyz do toho zaklapnu mobil, je to docela kus nabytku… Za ty penize, je to super volba…

  No trosku zklamani. Sice do nej netece, ale fotit se s tim pod hladinou neda (pouze nad hladinou). Jakmile se s nim ponorite, tak nefunguje dotykova obrazovka (zkouseno na 4 a 4S s ochranou folii) a tlacitko hlasitosti jako spoust je nedostupne pod krytem. Jedine co funguje je HOME buton, ale ten zas neumi poridit snimek.
  Takze jedine, k cemu je to dobre je, ze si nad hladinou zapnete nahravani obrazu a pak se s nim potopite a tocite, vynorite se a vypnete nahravani.
  Chtelo by to aby Apple upravil firmware a umoznil pri spustenym fotaku treba po trech stiscich home butonu porizeni snimku. Pak by to bylo fajn.
  Takto se mi bohuzel krome videa nepovedlo udelat pod hladinou jedinou fotku:-(

  Dá se to koupit někde v ČR s odpočtu DPH? Našel jsem pár eshopů, které to nabízejí, ale bez šňůrky a nemají to skladem a dodací lhůtu ani neuvádějí. Pouze info „až naskladníme, dáme vám vědět“. Chtěl bych pouzdro na iPad a zatím jsem nenašel prodejce a že Slovenska poslat bude účetní vopruz a zbytečné prachy za balík. http://www.aryca.cz vede na oficiální stránky, kde sice mají v mapce naznačené pokrytí ČR, ale v kontaktech český distributor není.

  Roman: psal jsem, že chci pouzdro na iPad, což stojí 1.500,- z čehož je DPH 300,- to už není úplně málo a navíc v mém případě potřebuji opravdu chránit iPad při práci před vlhkem ;-) Mimochodem, dávám si do nákladů i položky za 500,- ne z důvodu že bych potřeboval prachy, ale prostě jsem se zařekl, že státu nedám na daních ani o korunu víc, než budu muset za to, jak se v minulosti a vlastně i v současnosti ke mne chová. Mé firmy které šly jsem přesunul do daňových rájů a které nešly odvádějí daně takové, které jsou v mezích zákona sražené na minimum.

  K té recenzi: iPhone jde už roky uspat i přes gesto a i bez jailbreaku :-) stačí si zapnout Nastavení – Obecné – Zpřístupnění – AssistiveTouch (na displeji se pak objeví multifunkční tlačítko a jsou tam mraky suplujících funkcí).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější