Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je docela odvazny predpoklad. Pamatuji se pred tremi lety kde kdo tvrdil ze iPad neni vhodny k praci a dnes? Dnes je docela dost lidi, vcetne mne kteri pouzivaji iPad jako svuj hlavni pracovni nastroj.
  Dokazi si predstavit hned nekolik vyuziti kdy i vytvareni obecnejsiho obsahu nez jen mailu poznamek a podbne, ktere jsou pro ipad jako stvorene. Je to jen o vytvoreni vhodneho uzivatelskeho rozhrani.
  Mimochodem i toto je odvazne tvrzeni ale myslim ze hystoricky mene odvazne ;-)

  Nutným předpokladem, aby Windows přiměly konkurenci, tedy Apple, aby rovněž sjednotil desktop a mobil je fakt, že Microsoft se svým Windows 8 rozhraním uspěje. To tatím jisté není.

  No to já bych pro změnu tak kritický k článku nebyl.Nedávno jsem četl, že se Tim Cook na nějaké prezentaci s novinářem sám vyjádřil k onomu sjednocování iOS a OSX a defakto potvrdil to co se zde píše a ani nemají v plánu oba systémy sjednotit, pouze integrovat funkce a vychytávky z iOS do OSX (což je vidět víc než kdy dřív v Mountain Lion).
  A to že je k tomu donutí konkurence???No neni Apple právě tím kdo si šel jinou cestou a tím i dosáhl úspěchů?
  Dle mého názoru na to co teď microsoft dělá může taky tvrdě doplatit, palec nahoru za odvahu a konečně nějakou opravdovou změnu a ne to konzervativní konání po celou dobu jeho existence, ale na druhou stranu jde o to jestli to dělají dobře a já z toho mám spíš pocit, že ne!
  Každý má právo volby a já si zůstanu u svého OSX a iOS, protože mi vyhovuje a od dob kdy jsem přestal používat windows jsem mnohem spokojenější.

  Taky si nemyslím že se úplně sjednotí alespoň ne v brzké době, ale jinak článku moc nerozumím a nechápu proč bych nemohl obsah vytvořený na iPadu používat i jinde. Opravdu to tak dělám a to jak s filmy fotografiemi tak s dokumenty. A souhlas i s basem.

Vložte vlastní komentář

celý text