Zavřít reklamu

Dlouho očekáváná hra Infinity Blade II. je nyní ke stažení v internetovém online obchodě s aplikacemi pro iOS zařízení iTunes App Store. Vývojáři hru představili poprvé na keynote Let’s Talk iPhone, kde na ní byl prezentován výkon mobilního telefonu iPhone 4s. Hra nabízí skutečně nevídanou grafickou podívanou na mobilních zařízeních, díky čemuž měla být k dispozici pouze pro majitele iPhone 4S a iPad 2. generace, tedy přístrojů s procesorem Apple A5. Vývojáři si však uvědomili, že na prvním místě jsou vždy peníze a tak je hra k dispozici pro iPhone 3Gs, iPhone 4, iPhone 4S, iPad 2. generace, iPad 1. generace a iPod touch 3. a 4. generace. 

Pokud si chcete zahrát na jiných přístrojích než je iPhone 4S nebo iPad 2. generace, je potřeba počítat se značným grafickým omezením, které v podstatě hru příliš neodlišuje od její první verze Infinity Blade. Infinity Blade II nabízí více levelů, zbraní a nový herní systém v porovnání s původní hrou. Nově se souboje odehrají na více jak 40 různých lokalitách, oproti původním deseti.

„Infinity Blade II pokračuje ve zvyšování kvality her pro mobilní zařízení. Je to cesta do světa nesmrtelných tyranů a jejich legie Titanov. Zvyšuje úrověň vašich schopností a dovoluje vylepšovat postavu. To jakmile se ponoříte do tajemného a nadčasové dobrodružství“uvádí společnost Epic.

Související články

Dnes nejčtenější