Zavřít reklamu

Možná jste si již všimli, že se v poslední době začaly na Letem Světem Applem objevovat články od nového autora. Jmenuji se Jirka Herzán a jsem nadšený uživatel Apple produktů  :) Jsem člověk, který se rád zdokonaluje a bere inspiraci z jiných. Apple pro mě není jen ,,značka“, je to můj životní styl.

Přesně si pamatuji, kdy jsem vybalil svůj první Apple produkt. Byl to iPod Nano, který jsem dostal ke svým čtrnáctým narozeninám. Už jenom způsob balení a design mě nadchly. O rok později mi přivezl bratr z USA iPod Touch a pak už se to se mnou vezlo… iPhone 3G, později 3Gs a od loňského roku je to iPhone 4. O pár měsíců později jsem si pořídil iPod Shuffle na běhání a hlavně kvůli šetření baterie v iPhonu. No a od února tohoto roku vlastním MacBook Pro 15‘‘ i7 2.0

Se všemi produkty jsem spokojený a nikdy jsem utracených peněz nelitoval. Zařízení se navzájem perfektně doplňují a dávají mi vše co očekávám. Za celé čtyři roky se až letos objevil první problém. Přestala mi fungovat nabíječka k MacBooku. V pátek jsem zavolal na Apple Care a v pondělí mi přišla nabíječka nová – tomu říkám super servis. O samostatné reklamaci se rozepíši v jednom z budoucích článků.

Pokud vše půjde jak má, budu pro LsA psát převážně recenze aplikací a produktů, vlastní zkušenosti z USA a články, které nemají charakter novinek. Kromě mého osobního blogu je to má první zkušenost s psaním, tak na to prosím berte ohled. Zkusit se má prý všechno…

Než jsem odjel jako výměnný student do USA, navštěvoval jsem víceleté Gymnázium a pracoval pro malou PC prodejnu/ servis, kde jsem opravoval počítače a mobilní telefony.

Pokud máte jakékoli dotazy, nápady či témata ohledně Applu a Spojených států, ptejte se a pište mi na: jherzan@gmail.com Tento server navštěvuje kolem patnácti tisíc lidí denně a každého samozřejmě zajímá něco jiného.

A na závěr zopakuji můj oblícený citát: ,,Think different and then again.“ Kdo by asi tak mohl být autorem ? :)

Sirec
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější