Zavřít reklamu

Na právě probíhajícím autosalonu ve Frankfurtu představila automobilka Bentley Motors doplňkovou výbavu, kterou bude vybavena nejvyšší řada Bentley Mulsanne. Nepíšu to pouze jako milovník této značky, ale zejména z důvodu, že se doplňková výbava týká společnosti Apple. Cestující na zadních sedadlech, většinou majitel a jeho půvabná polovička, mají nyní možnost využít během jízdy dvojici tabletů Apple iPad 2. generace s Bluetooth klávesnicí Apple Wireless Keyboard.Pokud si vám vaše lady bude chtít ukázat novou kolekci šperků od Cartiera, které jistě budou ladit s křivkami jejího těla, může k tomu využít 15,4″ velký LED podsvícený LCD display. Během této chvíle se do práce zapojí Mac mini uložený v kufru automobilu. iPad se automaticky promění v touchpad díky kterému lze ovládat kurzor na LCD, k psaní pak poslouží bezdrátová klávesnice Apple Wireless, která se automaticky odpojí od iPadu a připojí k Mac mini. Mac mini může samozřejmě přehrávat hudbu nebo filmy, zatím co vy surfujete na internetu přes iPadem. Pokud budete chtít počítač ovládat, stisknutím jediného tlačítka se z tabletu a klávesnice automaticky opět stane vstupní zařízení pro Mac mini.

bentley-mulsanne-apple

Samozřejmě se jedná pouze o předem danou výbavu, kterou však můžete změnit. Pokud jste připraveni sáhnout hlouběji do peněženky, není problém si vybrat jakýkoli počítač, nebo tablet a Bentley jej již do automobilu nějak uloží. Věřte, že to navíc vždy bude vypadat velmi elegantně. Ostatně když si můžete sami vybrat na pastvině krávu, ze které vám ušijí sedačky, proč si nevybrat také vlastní počítač. Tak co, zvyknete si číst Letem světem Applem v rychlosti 290Km/h.

bentley-mulsanne-apple

Pokud jste si někdy měli tu čest hrát s palubním počítačem Bentley, zjistili jste, že horší systém než který automobilka používá již vyrobit nelze. Není výjimkou, že se vám místo spuštění navigace GPS objeví na displeji logo Bentley, které svítí až do doby dokud nevypnete motor. V ten moment si pak říkáte, že opravdu víte v jakém sedíte autě, ale raději byste věděli kam s ním máte jet. Operační systém Applu je tedy opravdu skvělou volbou! Majitelům stařičkého Continental GT nezbývá než smutnit a dál vozit iPad na sedadle spolujezdce….

*Zdroj: automoto.com

Související články

Dnes nejčtenější