Zavřít reklamu

Podle průzkumu GPS mobile apps developer TeleNav více než 40% uživatelů iPhone by se raději na týden vzdalo svého zubního kartáčku, než svého iPhonu. Na stejnou otázku se společnost ptala i uživatelů ostatních smartphonů (Android, BlackBerry atd.) a výsledek byl takový, že 22% uživatelů by si raději nechalo svůj smartphone a 78% svůj zubní kartáček. Co tato skutečnost znamená? Buďto uživatelé iPhonu dbají méně na svou hygienu, nebo opravdu hodně milují svá zařízení.

Studie, která byla udělaná pouze kvůli tomu, aby magazíny a blogy mluvily o jménu TeleNav také oznamuje, že 35% uživatelů iPhonu věří v to, že vlastněním iPhone ukazují světu svůj vytříbený styl. 45% uživatelů nikdy nezaplatilo ani dolar za některou z aplikací, 28% by raději bylo týden bez svého partnera než bez svého iPhonu a 18% by raději ztratilo svou peněženku, než svůj iPhone.

Mezi všemi uživateli smartphonů by se 70% lidí raději vzdalo alkoholu a 33% sexu, po dobu jednoho týdne, než svého chytrého zařízení. Stále vás to neznepokojuje? Podívejte se na následující tabulku.

tabulka
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější