Zavřít reklamu

Začátkem minulého týdne server 9to5mac na základě tipu od jejich zdroje Mr. X zveřejnil článek se sériovými čísly součástek, které má Apple v plánu použít v nadcházející aktualizaci svých počítačů. Původně se myslelo, že součástky budou použity v nových MacBoook Air a Mac Pro. Později se ale ukázalo, že součástky, které vypadali, že budou použity v Mac Pro budou pravděpodobně patřit do nových modelů Macu Mini a MacBooku. Nakonec bude vše pravděpodobně ještě trošku jinak, protože podle nových informací se ukázalo, že součástky u kterých se předpokládalo, že budou zasazeny v MacBoocích patří do aktualizovaného modelu Apple LED Cinema Display s Thunderbolt porty.

Samotný Apple domněnku ohledně nových LED Cinema Displejů nepřímo potvrdil předčasným zveřejněním nových obrázků na svém webu. Obrázek měl v URL část textu „MC914“ což je část sériového čísla součástky, u které se původně myslelo že bude patřit do nových MacBooků. Podle obrázků můžeme říci, že displej vypadá ze předu stejně jako současný model LED Cinemy. Zároveň je také jasné, že na obrázcích je plocha očekávaného Liona nikoliv systému Snow Leopard, který je na propagačních fotkách současného modelu. Na zadní části bude samozřejmě místo Mini DisplayPortu mnohonásobně rychlejší Thunderbolt port.

1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Na dalších obrázcích z galerie můžeme vidět nový displej spojený s několika dalšími Apple počítači, které jsou vzhledově totožné se současnými modely, což naznačuje, že nový model Macu Mini, který očekáváme společně s novým displejem si zachová svůj současný tvar a vzhled. Na posledním obrázku můžeme vidět MacBook Pro propojený se dvěma LED Cinema Displeji. Tato možnost bude kompatibilní pouze s 15 a 17 palcovými MacBooky Pro poslední generace.

2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Všechny nahoře ukázané obrázky byly nakonec z webu Applu odstraněny a nyní tam můžeme nalézt pouze původní obrázky se systémem Snow Leopard. Můžeme tedy v nejbližších dnech s příchodem OS X 10.7 očekávat k novým Macům také Apple LED Cinema Displej? My v redakci si myslíme, že ano.

Související články

Dnes nejčtenější