Zavřít reklamu

Minulý týden bylo odhaleno, že Comex pracuje na novém jailbreaku pro iOS zařízení, které pravděpodobně bude stejně jako minulý jailbreak od tohoto člověka založený na bezpečnostní chybě, kde se automaticky otevírají PDF soubory. Jailbreak pak stačí šikovně schovat do takového souboru a váš iPhone se jailbreakuje v podstatě sám.

Bezpečnostní chyba, kterou využíval jailbreakme 2.0 (Jailbreak pro iOS 4.0.1) byla opravena v software updatu 4.0.2 a tento zatím vůbec nejjednodušší jailbreak nebylo možno dále využívat. Nyní se ale zdá, že Comex objevil novou bezpečnostní chybu, protože v sobotu 2. června mu byla ukradena neschválená beta verze tohoto jailbreaku, kterou ani Dev-Team ani Comex nepovolili veřejně vydat. Tato verze sice funguje, ale má spoustu chyb jako například funkčnost pouze s iPadem 2 Wi-fi, nebo neustálé padání aplikace safari.

jbmesite

Nyní když se podíváte na stránku Jailbreakme.com můžete na ní vidět žlutou “nálepku“ s nápisem We’ll be back soon – Brzy budeme zpět. Stejnou nálepku používá i Apple na svém Apple Storu, když mají dorazit nové produkty. Na základě těchto zpráv očekáváme Jailbreakme 3.0 co nevidět.

Dnes nejčtenější

.