Zavřít reklamu

ipad-2-iconServer Engadget se pochopitelně jako každý rok účastní veletrhu CES 2011, kde vystavovatelé prezentují nejnovější produkty. Vystavovatel Dexim, který prezentuje svoji novou klávesnici s pouzdrem pro iPad, do kterého se iPad zasouvá z boční strany, požádal Engadget aby do pouzdra vložili svůj iPad. To však novinářům nešlo a vystavovatel okamžitě přispěchal s vysvětlením, že produkt je určený pro iPad 2. generace. Novinářům dokonce zapůjčil maketu iPad 2. generace, kterou mohli porovnat se současnou generací iPadu.

Dexim

Vystavovatelé z Číny mají vetšinou dobré zdroje, díky kterým mohou vytvářet produkty pro ještě nepředstavené zařízení, ovšem často se také stává, že se pletou! Pokud by to byl fakt, připomíná iPad 2. generace tvarem iPod touch, je štíhlejší než současná generace, nabízí kamery a Home tlačítko je umístěno blíže spodnímu okraji iPadu, díky čemuž by se mohl zmenšit černý rámeček okolo displeje iPadu. Bohužel, když byl v loňském roce na CES 2010 Letem světem Applem, na vlastní kůži jsme zažili, že spousty opravdu skvělých produktů, které se v Los Angeles prezentovali, se doposud nezačalo prodávat.

Na oficiálních stránkách Dexim je však v popisku kompatibilního zařízení u tohoto produktu uvedeno pouze iPad (nikoliv 2. generace)!

dexim-ipad-case-32-gal

iPad 2. generace je tenčí a má zaoblenější hrany než současná generace. Připomíná iPod touch.

iPad_2

Otvor pro umístění kamery.

iPad_2._generation

Výřez pro reproduktor, který je větší než u současné generace.

apple iPad 2. generace

Zaoblená záda jsou patrná na první pohled.

iPad2

Pouzdro s klávesnicí pro iPad 2. generace od firmy Dexim.

iPad 2.generace

Současný iPad v porovnání s obalem a Dexim.

Dnes nejčtenější

.