Zavřít reklamu

Weather+ iconNestačí vám se dívat každé ráno na teploměr? Chcete vědět, jak bude celý den? Chcete mít aktuální teplotu a předpověď stále u sebe ve svém iOS miláčkovi? Tak čtěte následující řádky… Weather+ jak již samotný název napovídá je aplikace pro jakýsi přehled počasí. Možná si řeknete, že vám stačí klasické počasí, které je již v základu každého iOS zařízení (iPhone/iPod/iPad). Pokud tomu tak není, tak si můžete přečíst recenzi na jednu (podle mě) z nejlepších app na počasí.

Grafika

Po grafické stránce je aplikace opravdu velmi vydařená. Najdeme zde animované typy počasí, když sněží, tak opravdu na pozadí poletují vločky, když prší, mate mokrý displej, a když svítí sluníčko, tak vás budou palet oči! Také hodiny ve stylu HTC Sense prostředí jsou velmi povedené.

Co všechno umí?

Weather+ toho opravdu nabízí hodně. Všechny „widgety“ si můžete samozřejmě nastavit. Můžete si nechat zobrazit např. jenom čas, nebo čas, den (po „tapnutí“ na daný den se zobrazí předpověď pro daný den) a mnoho dalšího. Určitě také využijete informace, jako jsou: Vlhkost vzduchu, rychlost větru, tlak, viditelnost…

https://youtube.com/watch?v=MiopgAR3W0Y

Závěr

Aplikaci doporučuji všem, kteří hledají pořádnou app na počasí. Můžete si nastavit několik měst a být stále v obrazu jaké je kde počasí. Jedinou nevýhodu Weather+ je nutnost být stále připojen k internetu (3G, EDGE, GPRS nebo Wi-Fi) v případě, že nebudete připojeni se bohužel o počasí nic nedovíte, což beru jako jediný zápor. Nadchlo mě grafické zpracování celé aplikace. Už sem používal za dobu používání iPhonu 3G a teď iPhonu 4 vyzkoušel hodně app pro počasí ale Weather+ mě něčím okouzlila, možná jsou to ty krásné animované pozadí nebo to je tím že celá app je velmi jednoduchá na ovládáni. To už nechám na vás posoudit čím to asi je…. Určitě budete spokojeni se správou počasí pomocí Weather+.

Weather+ si můžete pro iPhone/iPod touch stáhnout za cenu 1,59 Euro v Apple iTunes App Store zde.

Weather+ si můžete pro iPad stáhnout za cenu 1,59 Euro v Apple iTunes App Store zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.