Zavřít reklamu
  • nákup iPhonu #43936

    výdrž kterou uvádí Apple tak té se dá skutečne za přesně daných podmínek a okolností dosáhnout 🙂 viz drobný příklad přehrávání hudby nevím přesně kolik uvadí Apple třeb u 12 pro ale dejme tomu 60 hodin. ano jedná se o výdrž u nového produktu třeba v letovén režimu přes drátová sluchátka s vypnutým displejem na nejnižší hlasitost. co si myslí uživatel reálně: 60 hodin přes reproduktor na maximální hlasitost v Apple music . takže vše musíte brát s rezervou . já sem třeba zrovna teď v práci a je tu dost nestabilní signál. ráno po příchodu měla baterie 95% . od 5:45 do 12:15 jsem měl telefon v ruce 30-60 minut. (messenger , safari) aktuální stav baterie 12% 🙂 to já jen co dělá nestabilní signál kde to skáče mezi E a LTE a nebo vypadne komplet signál a hledá se signál. Takže s tou výdrží to nemůžeš moc hrotit 🙂

    nákup iPhonu #43937

    Domin píše:
    A ty uz nyni vis, kolik vydrzi? Nemyslim si to? A pokud vychazis jen z uvedenych udaju, ze "vydrzi" 17h, tak je to udaj trosku zavadejici a nevypovidajici o realite. Dokud nebudou v prodeji, nebudou otestovany a podobne, tak by se hodil udaj o kapacite baterie.

    Mam 11 Pro a ty udaje jsou odpovidajici. Nevim proc by nebyly pro 12...

    nákup iPhonu #43940

    Ty vole, ja si tady uz vazne pripadam jako mezi...

    Samozrejme, ze to nevim, byl to je priklad. Hele, nechtejte, abych si zde vytvoril obrazek o tom, ze to skztecne odpovida realite, kdy se rika o lidech s iphony neco...

    nákup iPhonu #43944

    Domin píše:
    Ty vole, ja si tady uz vazne pripadam jako mezi...

    Samozrejme, ze to nevim, byl to je priklad. Hele, nechtejte, abych si zde vytvoril obrazek o tom, ze to skztecne odpovida realite, kdy se rika o lidech s iphony neco...

    Ty musis byt asi uplnej dement 🙂 Nebo je ti tak 12.

    nákup iPhonu #43945

    tak na tohle uz nebudu reagovat. sbohem.

    nákup iPhonu #43947

    Domin píše:
    tak na tohle uz nebudu reagovat. sbohem.

    Pa.

Odpověď na: nákup iPhonu

celý text

.