Zavřít reklamu
  • Buyiphone.cz ?? #45416

    Ja jsem zakoupil telefon na pobočce v Praze, ale po pár měsících se začalo projevovat několik vad. Kontaktoval jsem prodejce, ale ty mi odmítli přijmout telefon do reklamace bez záručního listů, který jsem ovšem k telefonu nedostal. Takže mám nefunkční telefon, originální fakturu, ale ani tak mi prodejce nechce přijmout telefon do reklamace. Nic se nezměnilo ani, kdyz jsem volal a nalehal, že nemám zákonnou povinnost předkládat žádný záruční list.

    Podal jsem již podmět na ČOI.

    Buyiphone.cz ?? #45740

    Jj podvodníci jak muže být telefon Novy a přitom bez krabice folie a všeho jsou to podvodníci

    Buyiphone.cz ?? #46025

    Já si u nich kupovala iPhone 8 v říjnu 2019 a doteď mi slouží výborně. Neříkám, že někdo nemůže mít zkušenost špatnou, ale přijde mi fér přidat i mojí pozitivní. Uvažuju nad iPhonem 12 mini a opět po něm koukám u nich:)

    Buyiphone.cz ?? #46031

    Me prijde fer poslat do prdele kazdyho kdo obhajuje svoje ojebavani zakazniku

    Buyiphone.cz ?? #47108

    dobrý den mám dotam, telefon jsem koupila včera a stále žádný email. nic, je to normální?

    Buyiphone.cz ?? #47109

    Monika píše:
    dobrý den mám dotam, telefon jsem koupila včera a stále žádný email. nic, je to normální?

    Dobrý den, na křestní jméno Monika neevidujeme za poslední 3 dny žádnou objednávku. Pravděpodobně jste objednávku nedokončila.

    Tým BuyiPhone

    Buyiphone.cz ?? #47125

    Dobrý den,
    dne 20.5/21 jsem si obědnala na stránce buyiphone telefon, ve stavu A iphone 7+
    dne 22.5 nám přišla zpráva že telefon odeslali.
    hodnocení na tuto stránku dám ve chvíli kdy telefon přijde, očekávám ho 23.5/25.5...
    komunikace vázne, ale
    nesuď knihu podle obalu doufám že telefon přijde ve stavu očekávání, nenechala sem se odradil recenzema od ostatních lidí, ozkouším... telefony podle mého budou odpovídat očekávání.
    krásný den Michaela

    Buyiphone.cz ?? #47126

    Tomi píše:
    Jj podvodníci jak muže být telefon Novy a přitom bez krabice folie a všeho jsou to podvodníci

    🙂 telefony jsou repasované... po stylu psaní pane Tomáši... jste si telefon zřejmě nekoupil

Odpověď na: Buyiphone.cz ??

celý text

.