Zavřít reklamu
  • Buyiphone.cz ?? #44138

    PetrS píše:

    J.K. píše:

    Zdravim

    podle me zkusenosti s BuyiPhone.cz

    jsou to vydridusi!!

    zrovinka v Praze na podebratskej kde jsou to

    pitomci, setkal jsem se s tim ze tam jeden z nich ani neumel poradne pocitat.

    Ja jsem tam koupil jednou jedinkrat telefon a uz nikdy vic bych nekoupil od nich ani iPhone prvni generace

    protoze prisuzovani stavu v jakem tam ty mobyli maji je predrazeny.

    Po prvnich par dnech u toho modelu tedy iPhone Xs me strasne chrcwl reproduktor ktery jsem musel dat opravit.

    Po Dvou tydnech mi nesmislne klesla baterka z 91 na 88% a to jsem ho nabijel tak aby mi to vydrzelo co nejdele.

    Nevite zda v BuyiPhone.cz schvalne nevymenuji baterie, tedy z mobilu vyndaji dobrou a daj tam spatnou?

    Oni neumí počítat a ty koukám neumíš zase pořádně Český jazyk. Pomlouváš druhé, ale sám neumíš napsat jaké "i" "y" kam patří 🙂

    jj a jeste na podebradskej??

    Buyiphone.cz ?? #44148

    Tak to vypada, ze smazali svoji starou FB stranku(plnou negativnich recenzi) a zalozili novou(pred 3 hodinami). Kvalitni obchůdek 😀

    Buyiphone.cz ?? #44165

    Dobrý den. Nevím jestli jsem jediný, ale s tímto e-shopem mám jen tu nejlepší možnou zkušenost. Vybral jsem, objednal jsem, během pár minut přišlo potvrzení o koupi a druhý den psala Zásilkovna, že zásilku převzala. Samotný iPhone přišel nepoškozený, 100% funkční, a osobně bych ho nerozeznal od nového.

    Buyiphone.cz ?? #44166

    Šárka píše:
    ja z teto stranky mobil mam, a vse bylo bez problemu.

    takze za me spokojenost.

    Mám to stejně

    Buyiphone.cz ?? #44203

    tady si asi pise eshop sam ty prispevky 😀 Ja bych se na ty stranky ani nepodival, natoz tam neco koupil!!!

    Buyiphone.cz ?? #44209

    Domin píše:
    tady si asi pise eshop sam ty prispevky 😀 Ja bych se na ty stranky ani nepodival, natoz tam neco koupil!!!

    Vypada to tak. Musi byt kvalitka ten obchod 😀

    Buyiphone.cz ?? #44224

    Obchod může být v pořádku i nemusí.
    Každopádně když jsem kouknul na jejich ceny, tak nechápu, kdo by tam co kupoval.
    Za ty jejich "zánovní" ceny jsou třeba na bazoši telefony nové nerozbalené a ještě levnější, tak lidi neblbněte 🙂

    Buyiphone.cz ?? #44225

    Na stránkách nemají ani žádné zákonem stanovené informace o vlastníkovi, žádné IČO apod.
    Stačí kontaktovat živnostenský úřad 😉

    Buyiphone.cz ?? #44226

    Nic bych tam tedy nekoupil, ta firma ani v rejstříku nefiguruje.
    Někdo tu má černou živnost.
    Stačí ohlásit.

    Buyiphone.cz ?? #44352

    orgasmic píše:
    Nic bych tam tedy nekoupil, ta firma ani v rejstříku nefiguruje.

    Někdo tu má černou živnost.

    Stačí ohlásit.

    No stačí se tam podívat na obchodní podmínky, kde je uvedený prodejce, a to je firma
    Buy4Less s.r.o., je tam firma, IČ, vše. Pokud se na ně podívám, tak sedí i jméno jednatele se jménem zdejšího prodejce. Tak za mne se napřed podívejte, než začnete plácat bludy o černých živnostech...

    Buyiphone.cz ?? #44361

    Mam s nimi negativne skusenosti su to podvodnici

    Buyiphone.cz ?? #44438

    Jsem dost překvapen z těch všech negativních komentářů. Máme od nich telefony celá rodina a můžu říct že doposud máme pouze výbornou zkušenost. Jak na krámě tak i na eshopu. Fakt mě nenapadá nic špatnýho co bych o nich řekl

    Buyiphone.cz ?? #44441

    dobry den,

    kdyz jsem se tady v cervnu ptal na buyiphone.cz Tak jsem netusil, ze se tady rozjede takova lavina prispevku. Nakonec jsem si priplatil a koupil novy iPhone XS - 64GB z mall.cz. Kdyz se ted zpetne divam, tak bych uz nepomyslel na to, ze bych od nich cokoli kupoval.

    Muj novy iPhone vysel na 18.038 Kč vcetne dopravy. S 2 letou zarukou, novou krabickou, neotevrenou. proste jistota, ze vsechno bude jak ma.

    Dneska jsem procital vsechny odpovedi a samozrejme nekdo muze mit pozitivni chovani atd., ale nekdo ne. Propocitaval jsem kolik by stal muj iPhone od nich. Takze zaprve nemaji moji kapacitu ani barvu. Telefon by stal 13.990kc, ale bez kabelu a adapteru a pouze s 1 rocni zarukou, bez originalni krabicky. Pokud bych chtel asi neoriginalni kabel a prodlouzit zaruku p 12 mesicu tak by me telefon vysel na 16.089kc. tedy o2.000kc mene nez jsem ho kupoval,ale pozor stale s neoriginalni krabickou a zadnou jistotou, jak telefon bude vypadat.
    Takze promyslete jestli by vam nestacil treba iPhone XR za 13.990 nebo 11 za 16.990 Kc.

    Ja bych si osobne po tomto vlaknu nekoupil nic, co by bylo nejak pouzite. Radeji horsi model se stejnou cenou jako pouzity nebo bych si priplaTil.

    Buyiphone.cz ?? #44476

    NIKDY VICE
    ZASILAJI NEFUNKCNI TELEFONY A POTE SI JE SNEMA JEN POSILATE TAM A ZPATKY NA REKLAMACE ALE ONI POŠLOU TEN SAMY VADNY TELFON ZPATKY A JESTE TA DOBA CEKANI

    KOMUNIKACE MINIMALNI JEN VSE ODKYVOU ALE CINY ZADNE POKUD SE DOVOLATE NA DALSI DEN UZ OPET NIKDO NEVI CO SVASIM TELFONEM JE

    Buyiphone.cz ?? #44709

    Kupoval jsem tam iPhone 11 Pro Max, inzerovaný jako nepoužitý. Při osobním odběru jsem telefon kontroloval a měl menší škrábanec na displeji, který stejně schová krycí sklo. Prý je to z přepravy, protože telefony chodí bez krabiček.

    I tak jsem koupil, telefon chodí bez problému 100% baterie, 12 měs. záruka. Já osobně problém neměl.

Odpověď na: Buyiphone.cz ??

celý text

.