Zavřít reklamu
  • Buyiphone.cz ?? #42918

    J.K. píše:
    Zdravim

    podle me zkusenosti s BuyiPhone.cz

    jsou to vydridusi!!

    zrovinka v Praze na podebratskej kde jsou to

    pitomci, setkal jsem se s tim ze tam jeden z nich ani neumel poradne pocitat.

    Ja jsem tam koupil jednou jedinkrat telefon a uz nikdy vic bych nekoupil od nich ani iPhone prvni generace

    protoze prisuzovani stavu v jakem tam ty mobyli maji je predrazeny.

    Po prvnich par dnech u toho modelu tedy iPhone Xs me strasne chrcwl reproduktor ktery jsem musel dat opravit.

    Po Dvou tydnech mi nesmislne klesla baterka z 91 na 88% a to jsem ho nabijel tak aby mi to vydrzelo co nejdele.

    Nevite zda v BuyiPhone.cz schvalne nevymenuji baterie, tedy z mobilu vyndaji dobrou a daj tam spatnou?

    Dobrý den anonyme,

    co myslíte tím, že jeden z našich kolegů neuměl počítat? Můžete upřesnit, když už tady šíříte pomluvy?

    Telefony jsou předražené? Přijďte se podívat na prodejnu, v jakých stavech máme například modely X/Xs nebo 11 Pro. Technicky to jsou nové telefony se 100% kapacitou ORIGINÁLNÍ baterie, které jsou o X tisíc levnější, než kdekoli jinde. Těžko budete ve stejné kvalitě hledat konkurenci, co se týče poměru ceny a kvality produktů.

    Mohu vás ujistit, že by byl ekonomický nesmysl pro naši firmu, jak řikáte, "schválně" vyndavat baterie a měnit je za špatné. Zamyslete se, prosím, nad sebou a svými nepravdivými výroky.

    Buyiphone.cz ?? #42925

    POZOR PODVODNÍCI!

    Buyiphone.cz ?? #42926

    POZOR PODVODNÍCI! píše:
    POZOR PODVODNÍCI!

    Dobrý den,

    z jakého důvodu jsme podvodníci? 🙂 To by nás opravdu zajímalo. Přijďte si o našich "podvodech" pokecat k nám na prodejnu do Vyšehradské 11. Třeba najdeme i společnou řeč.

    Buyiphone.cz ?? #42927

    Já osobně v tyto obchody důvěru nemám . Určitě ale nebudu pomlouvat. já bych si radši ten iPhone za stejnou cenovku koupil na aukru 🙂

    Buyiphone.cz ?? #42988

    Také přidám negativní komentář. Bohužel jsem se napálila a je mi to líto o to víc, že si to z poloviny kupoval syn za vysvědčení. Telefon jsme kupovali jako A, to, co přišlo, děs a hrůza. Telefon byl vypálený, baterie min výdž. Okamžitě jsme podali reklamaci a obchod reagoval až po čtyřech dnech. Kupovali jsme koncem června, kde ještě ani neměli na stránkách obchodní podmínky, předali jsme tedy na ČOI a peníze nám byli vráceny po celém měsíci. Přístup otřesný, urážky do mejlu, prostě už nikdy. Nakonec jsme koupili na prodejně Mobil pohotovost a naprostá spokojenost jak s přístupem, s cenou a ochotou. Proto si opravdu dobře rozmyslete, kde nakupujete

    Buyiphone.cz ?? #42993

    Kateřina píše:
    Také přidám negativní komentář. Bohužel jsem se napálila a je mi to líto o to víc, že si to z poloviny kupoval syn za vysvědčení. Telefon jsme kupovali jako A, to, co přišlo, děs a hrůza. Telefon byl vypálený, baterie min výdž. Okamžitě jsme podali reklamaci a obchod reagoval až po čtyřech dnech. Kupovali jsme koncem června, kde ještě ani neměli na stránkách obchodní podmínky, předali jsme tedy na ČOI a peníze nám byli vráceny po celém měsíci. Přístup otřesný, urážky do mejlu, prostě už nikdy. Nakonec jsme koupili na prodejně Mobil pohotovost a naprostá spokojenost jak s přístupem, s cenou a ochotou. Proto si opravdu dobře rozmyslete, kde nakupujete

    Tak to si od nich nic kupovat nebudu. Dik

    Buyiphone.cz ?? #43003

    tiez mam negativne skusenosti

    Buyiphone.cz ?? #43012

    DEJTE SI NA TENTO OBCHOD POZOR!!!.. Objednávka iPhone XS kategorie ,, A `` - Bylo mi řečeno, že telefon je jak nový, no takový mi rozhodně nepřišel, byl omlácený a úplně vybitý. Po nabití zapnout šel, ale byl v korejštině a levá polovina displeje nebyla funkční. Telefon jsem poslal zpět a od té doby žádná komunikace, telefon nikdo nebere, na e-maily se neodpovídá. Dobře utracených 15 000 Kč.

    Buyiphone.cz ?? #43254

    ROZHODNĚ NENAKUPOVAT!

    Absolutní amatéři, kteří -se nebojí porušovat zákon, laxní řešení reklamací, komunikace na bodu mrazu, inzerované telefony jsou totální krámy (repasy, neautorizované zásahy, KO + neoriginální baterie). Stále zvažuji oznámení na ČOI, aby se jim na toto podivné obchodování pořádně zaměřila.

    Abych nebyl uplně zlý - dle spousty pozitivních recenzí si osobně myslím, že v tom mají totální bordel a/nebo semtam neco pěkně ojebou a pošlou zákazníkovi prostě nefunkční mobil. Ten se jim pak vrátí v reklamaci a oni ho bez okolků pošlou zase dále jinému.

    Nebo je můžem na ČOI nahlásit všichni, at si kucí taky trochu užijou 🙂

    Buyiphone.cz ?? #43256

    Haha, koukam, ze se to tu rozjelo. Koukal jsem se na jejich hodnoceni kdyz tuhle diskuzi nekdo zalozil, meli dost negativnich recenzi, ted koukam, ze vsude hodnoceni schovali 😀 Jeste ze tahle diskuze je nahore na prvni strane google vysledku kdyz hledate "buyiphone.cz recenze" 😀

    Buyiphone.cz ?? #43728

    Zrovna jsem si chtěl od buyiphone něco objednat, konkrétně 11 PRO a dívám se, že jsou všude dost negativní recenze. Pak jste na mě vyskočili ještě vy a rozebíráte to tady. Díky lidi, že recenze děláte. Rozhodl jsem se nakonec koupit iPhone někde jinde. Raději připlatit, jak to tady tak čtu a jak se říká levně koupené 2 x placené.

    Buyiphone.cz ?? #43729

    Apple píše:
    Tohle je strasnej fail: https://www.letemsvetemapplem.eu/forum/nakupni-poradna/ios-zarizeni/43248-buyiphone-dobry-prodejce-nebo-podvodnici/

    Jo, tak tohle byl dobrej pokus od nich. Raději koupím opravdu jinde, nebo zkusím štěstí na Aukru nebo sbazaru.
    Díky za upozornění.

    Buyiphone.cz ?? #44094

    ja z teto stranky mobil mam, a vse bylo bez problemu.
    takze za me spokojenost.

    Buyiphone.cz ?? #44136

    Buyiphone.cz píše:
    Dobrý den všem. Jsme regulérní e-shop s telefony, který má kamennou pobočku v centru Prahy, která je otevřená celý týden. Každý si může přijít produkt vyzkoušet, osahat, spustit a vyzkoušet.

    Ne, nejsme scam web.

    Ne, nejsme podvodníci.

    Ano, prodáváme telefony za nejlepší ceny na trhu.

    Ano, máme kamennou pobočku v Praze.

    Ano, starý web nevypadal nejlépe - nyní jsme spustili nový. Viz http://www.buyiphone.cz

    Budeme se na vás těšit. 🙂

    super tomu rikam odpoved chlapa! vazne zraju na xr tak se snad stavim ve Vysehradsky

Odpověď na: Buyiphone.cz ??

celý text

.