Zavřít reklamu
  • Pár problémů #471

    Dobrý den, mám několik dotazů. Koupila jsem Macbook Pro(2015) a mám s ním pár potíží. Když uložím fotografii(z internetu) a chci jí okamžitě poslat, ať už přes mail, Viber nebo jí vložit na Facebook, Twitter, tak se fotka nezobrazí, dokud Mac nerestartuji. Další potíž mám s Caps Lockem, který se občas neaktivuje i když svítí zelená kontrolka a někdy se zase aktivuje i když nesvítí, což je otravné, hlavně při zadávání hesla. Istyle mi Mac stále vrací s tím, že už je vše v pořádku a ono i bývá, ale třeba jen den nebo dva. Měl s tímto někdo problémy? Jak to dopadlo? A třetí věc. Když importuji fotky z paměťové karty, upravím je. Jak je dostat z Macu zpět do paměťové karty? Děkuji za jakoukoliv radu.

    Pár problémů #5489

    Tak to reklamuj s tým, že chceš nový kus, toto nieje normálne správanie.

    1. Ako sťahuješ fotky?
    2. Netuším prečo sa tak psráva, treba len reklamovať, je normálne že niekedy caps lock nereáguje, ale to je poistka, ani nesvieti, ale ak tebe svieti a nejde a naopak, tak to musí byť chyba...
    3. Na kartu ich dostaneš rovnakým spôsobom ako ich z nej dostaneš (pokiaľ nevyužívaš Image Capture), vložíš kartu, zobrazí sa na ploche/finderi (ak si nemenil nastavenia) a presunieš...

    Pár problémů #5490

    Klasicky Přidat obrázek do fotek nebo Uložit obrázek jako... i když tedy obrázek uložím s tím, že mu dám název já, abych ho mohla v případě odeslání/vložení na nějakou stránku dohledat podle názvu, tak ho nenajdu, dokud nerestartuji. Co když mi Istyle vrátí Mac s tím, že je v pořádku znovu? Už by to bylo po třetí.

    Pár problémů #5491

    Obrázek je poté třeba "přetáhnout" zpět na paměťovou kartu.

Odpověď na: Pár problémů

celý text

.