Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nyní máte nejlepší příležitost ke koupi Windows a Office v rámci slevové akce Godeal24 Double 11. Jedná se o obrovskou slevovou akci, díky které si můžete přijít na populární software za zlomek jeho původní ceny. Co je ale vlastně Double 11? Double 11 není obyčejnou jednodenní akcí, ale oblíbeným nákupním festivalem, který původně pochází z Číny. Jedná se vlastně o ekvivalent černého pátku (Black Friday). Mnoho lidí proto nakupuje při příležitosti Double 11, díky čemuž mohou ušetřit spoustu peněz. Godeal24 11.11 Sales vám nyní pomohou ušetřit až 90 %!

Nyní si proto můžete přijít na nejnovější office 2021 za pouhých 25,11 €, díky čemuž tak můžete ušetřit přes 90 % z původní ceny. Microsoft by vám totiž naúčtoval 439,99 $. Pokud však zakoupíte licencí více, můžete se dostat na cenu pouhopouhých 13,22 €! Pokud vás nejnovější kancelářský balíček neláká, nabízí se i Office 2019, který je stále perfektní volbou. Office 2019 nyní stojí 23,11 €. Godeal24 je bezpečným prodejcem softwaru, kde se nabízí rozsáhlý výběr. Po zakoupení obdržíte licenční klíč, který už jen stačí aktivovat a máte hotovo. Licence jsou vždy 100% bezpečné a originální. Během instalace se navíc můžete obrátit na nepřetržitou 24/7 technickou podporu, která je bezplatně k dispozici pro každého zákazníka. Pokud byste navíc potřebovali koupit licencí hned několik, například pro potřeby vašeho podnikání, pak by vám rozhodně neměla uniknout speciální nabídka Business Wholesame, na které ušetříte ještě více!

Godeal24 11.11

Omezená nabídka! Originální Office 2021 již od 13,22 €

Windows 10 a Windows 11 za nejlepší ceny! Již od 6,11 € za PC

Sleva 62 % na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Widnows! Slevový kód: SGO50

Objevte další zlevněné nabídky zde

Další nástroje pro PC za nejlepší ceny!

Objevte další zlevněné nástroje zde

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a řady dalšího softwaru, díky čemuž si můžete přijít například na Windows či MS Office za zcela bezkonkurenční ceny. K dostání jsou ale také počítačové nástroje od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoha dalších. Ušetřit na nich můžete až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Právě proto jsou licence také doživotní a můžete je tedy používat bez jakýchkoliv limitací.

Jak zaplatit

Pojďme si ještě posvítit na to, jakým způsobem lze vlastně zaplatit. Jakmile vyberete licence, o které máte zájem, stačí přejít k pokladně (Checkout). Zde můžete pokračovat jako host (guest), nebo si vytvořit přímo účet. V následujícím kroku stačí vyplnit nutné informace a jako platební bránu vybrat CWALLETCO, což se následně musí ještě potvrdit tlačítkem Place Order. Poté se přesunete k výběru platební metody. Proto klikněte na Choose payment methods a zde si vyberte například PayPal. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Jak vypadá celý postup si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

O spolehlivosti Godeal24 jasně hovoří jeho online reputace. Obchod se totiž těší řadě pozitivních recenzí na nezávislém portálu TrustPilot, kde získal ohodnocení jako „excelentní a skvělý“ hned v 98 % ze všech recenzí. Tomu ostatně může vděčit celkové kvalitě, neuvěřitelně rozsáhlé nabídce originálních produktů s až 90% slevami a instantnímu digitálnímu doručení prostřednictvím e-mailu. Ihned po zaplacení tedy na nic nečekáte – aktivační klíč totiž obdržíte okamžitě.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už navždy dostupná všem zákazníkům. Ať už tedy řešíte jakýkoliv problém, nebo potřebujete poradit, můžete se zeptat přímo expertů.

Kontaktuje Godeal24: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.