Zavřít reklamu

Na Apple se valí v posledních dnech poměrně dost kritiky za jeho nové softwarové i hardwarové produkty. Pravdou však je, že ne všechna kritika je vyloženě oprávněná, respektive se točí kolem věcí které jsou u daných produktů tak nějak standardem. Skvělým příkladem může být třeba nynější vlna stížností na vlnící se nebo chcete-li želé displej Apple Watch Ultra.

Ano, čtete správně. Nejnovějším Apple Watch jsou v současnosti kritizovány za to, za co byl ještě relativně nedávno Apple popotahován u iPadů mini a to i přesto že iPad mini využívá jiný typ displeje než Apple Watch Ultra. Problém je nicméně u obou produktů v tom, že při rychlém scrollování jedna polovina displeje “předbíhá” druhou, čímž vzniká právě jakýsi efekt vlnění připomínající rozkmitané želé. Ačkoliv je tato věc viditelná skutečně jen při rychlém scrollování a někteří uživatelé jí nevnímají vůbec, diskuzní fóra i sociální sítě začaly zaplavovat stížnosti naštvaných jablíčkářů točící se kolem otázky, jak je vůbec možné, že se něco takového u Apple Watch Ultra děje. Jak je však již u Applu zvykem, odpovědi na tuto otázku jsme se zatím nedočkali a je nejasné, zda vůbec dočkáme. Jelikož však vydal v loňském roce k téže problematice spojené s iPady mini oficiální prohlášení, nebylo by překvapivé, kdyby se nyní rozhodl mlčet a jen počkal, až celá situace “vyšumí”. 

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Související články

Dnes nejčtenější

.