Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tip: občas je k dispozici wifi (např v hotelu) a mobilní signál je na prd. V tomhle případě hezky fungují wifi hovory. Technologii musí podporovat mobilní telefon s funkce musí být na telefonním čísle aktivní. A podle všeho se při wifi hovorech neúčtuje roamingový poplatek. Takže volání je vždy účtováno dle podmínek tarifu jako volání v CZ. Mimo EU je tahle funkce velmi zajímavá :-)

  Panenko Marie ty jsi nějak nemocný na hlavu? A ještě když někde nejde platit přes terminál je možný platit hotově viď? To co jsi napsal je naprosto samozřejmě už tak 15 pro každého člověka že když je na Wi-Fi a nemá signál volá přes Wi-Fi.

  Petříčku, je ti lépe? Hele, pane chytrej, setkal jsem se s tím, že uvnitř hotelu signál mobilního operátora nebyl, ale byla tam pouze wifi. A pokud sis potřeboval zavolat, měl jsi právě tuhle možnost.

  Nerozumím, proč používáš invektiva.

  Mirek ma na mysli VoWiFi teda Voice over WiFi. V takom prípade telefonujete akoby cez operátora. Nemyslel whatsup či iné alternatívy.

  V práci mám signál mizerný. Telefon musím mít na oknu, aby nějaký byl. Mám Poco s androidem 11 a ten sice podle nastavení preferuje 4G, ale pokud je signál špatný, přepíná na 2G. Do teď jsem žil v představě, že iPhone je vymakanější a výše uvedené bral jako standard, protože takto se chovaly všechny moje dosavadní telefony s androidem.

  A zaregistrovali jste, že vámi zmiňované 3G sítě v České republice už skoro rok až 8 měsíců (podle operatora) nefungují?

  Jooo, funguje to👍🏻🤣
  Po vypnutí dat se to přešlo do Wi-Fi volání a po vypnutí Wi-Fi se dignal změnil z 1 čárky na 3👍🏻👍🏻👍🏻

  Dobrý tip, díky👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  aha, takze jinak řečeno, nemam iP, tak nevim, nejde u techto mobilu prepnout na jiny typ kodovani/frekvence , napr explicitne 2G, jinak nez vypnutim dat? ok, pro mnohe uzivatele to je jiste prinosem, protoze u vetsiny ostatnich mobilu toto kde přepínat v nastavení. je s tim spojená napr nefunkčnost volani u VF, kdyz mel nekdo explicitne 3G (a, jak jinak, nevěděl o tom). diky za tip! ;-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.