Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

   ⌚️ jsou pro gaučáky, kdo to se sportem myslí vážně, používá Garminy 😉

  Spousta lidí chce ty hodinky využívat i jinak a já se z nich třeba snažím vytěžit maximum. Pro takové lidi pak Garmin není dobrá volba, protože jako sporttester sice fajn, ale jinak ty hodinky neumí skoro vůbec nic. Tedy zobrazení notifikace fakt nepovažuji za nějakou wow smart funkci.

  Dobrý den,
  souhlasím s Vámi. Jak Apple Watch tak Garmin jsou produkty určené pro jinou cílovou skupinu. To je jako kdyby si člověk koupil Ferrari a naříkal, že s ním nemůže projet těžko přístupný terén. A na druhé straně by byl člověk co má Jeep a naříkal, že oproti Ferrari mu to na dálnici moc nejede.
  Ještě by mě zajímalo co myslel pan David tím „kdo to myslí se sportem vážně.“ Pro běžného uživatele (čti drtivá většina) který jsi jde několikrat do týdne zaběhat, zaplavat, popřípadě zacvičit do posilovny, nebo se projet na kole jsou Watche více než dostačující. Troufám si tvrdit, že pro takového sportove by bohatě stačil sběr dat i z nějakého sportovního náramku.
  Přeji hezký den :)

  Osobně na AW používám měření aktivity každý den cca. 2-3h. O víkendu jsou pak pravidlem aktivity na 10-12h. A naopak pro můj účel – tedy zejména mapy a navigaci po naplánované trase mi mnohem lépe kvůli své použitelnosti slouží AW7, než F6X Pro. A k tomu všemu nepřijdu o skvělé smart funkce. Ano, musím je hodit každý večer na nabíječku, ale to pro mě fakt není problém. A když jdu na více dnů pryč, tak powerbanka kterou stejně u sebe mám kvůli mobilu.

  Dobrý den,
  tak to tomu dáváte pěkně zabrat, ale to je dobře. Aspoň si tady člověk může přečíst objektivní názor.
  U těch 10-12 hodinových aktivitách ale musíte tahat telefon, ne? Také mám AW7 a když jsem na datech, tak to papá celkem dost. Popravdě to nějak nesleduji, ale odhadem bych tipoval takových 8-10% za hodinu.
  Jinak se zbytek Vašeho komentáře nelze jinak než souhaslit. V jiném příspěvku jste chválil WorkOutDoors – naprostá topovka. Snad jen grafické zpracování by zasloužilo malinko vylepšit, což je ale subjektivní názor a na kvalitě se to neodráží. Za mě naprosto skvělé spojení HW a SW.

  Přeji hezký den:)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.