Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  znie to ako forma leasingu, ak z toho dokazu vytrieskat dalsie prachy super :)

  Já už asi opravdu nerozumím mentalitě applistů. Konzumaci předraženého produktu ještě do jisté míry chápu, konec konců např. iPhony a iOs konkrétně nemají kvalitou mezi androidy konkurenci.

  Ale mít radost z toho, že korporace, která vám nic nedluží, v nekonečné kreativitě objevuje stále nové způsoby jak z vás vyždímat poslední korunu? Chápejte, nesnažím se o útok na osobu, jen mě upřímně zajímá co se vám honí hlavou.

  No, k nám se tento druh operativního leasingu od  na 99% nedostane.

  1. Jsme příliš malý trh kde není ani Apple Store
  2. Zadluženost Čechů je příliš vysoká na to aby v případě zavedení služby dopadl scoring zákazníka kladně.

  Takže když by u nás tohle Apple začal dělat, a získal tak koncesi k leasingu, tím pádem i přístup do BRKI, NRKI a SOLUS. Tak mu z toho logicky vyjde, ze tu služba nemá cenu, protože počet lidi co jsou bonitní je zde zcela minoritní.

  Je jasné proč to Apple dělá. Stejně jako Adobe změnilo způsob Photoshop licencí na CC. Dlouhodobě více peněz, malá část lidí si to koupí na zkoušku a malá část lidí co neumí počítat si bude libovat jak ušetří – a Apple bude inkasovat více.

  Dokud to jen trochu půjde se těmto službám ale rád vyhnu – telefon, auto… Všechno raději jednou zaplatit a je moje než řešit takové programy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.