Zavřít reklamu

Je pátek 11. března 14:00, což ve fanouškovském světě Applu znamená jediné – odstartovaly předobjednávky v úterý představených novinek ve formě iPhonu SE 3 a iPadů Air 5. Ty navíc na Online Storu Apple doplnil zelenou variantou iPhonů 13 a 13 Pro, které si lze taktéž přodobjednat teprve ode dnešního dne. Pokud si tedy na některou z těchto novinek brousíte zuby, od této chvíli jí můžete být zase o něco blíž. 

Ačkoliv jsou iPhony SE 3 i iPady Air 5 v porovnání s jejich předešlou generací z roku 2020 relativně malým krokem kupředu, pravdou je, že mají rozhodně čím zaujmout. V případě iPhonu je to bezesporu podpora 5G sítí, výkonnější procesor či lepší fotoaparát a výdrž baterie, díky kterým je tak telefon srovnatelný s novodobými modely (snad vyjma designu) a u iPadu Air 5 zase potěší nasazení počítačového čipsetu Apple M1, předního fotoaparátu s podporou funkce Center Stage či zrychlení jeho USB-C portu. Je proto velmi pravděpodobné, že o novinky bude jako již tradičně zájem více než slušný. 

Co se týče cen, nové iPhony SE začínají na 12 490 Kč, což je o 500 Kč méně než kolik si Apple účtoval za předchozí generaci SE. U iPadu Air 5 si pak je třeba za základní model připravit 16 490 Kč, což je taktéž vzhledem k technickým specifikacím daného zařízení přívětivá cena. Máte-li tedy na některou z novinek zálusk, neváhejte a objednávejte.

Dnes nejčtenější

.